کره جنوبی و رهبر می گوید هیچ وحشت و حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش

سئول, کره جنوبی >> کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 34 موارد اضافی از coronavirus در میان موجی از عفونت های مرتبط با clubgoers به عنوان رئیس جمهور مون جائه-در خواست آرام گفت: “هیچ دلیلی برای ایستادن هنوز هم از ترس.”

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در زمان ملی در مجموع به 10,874 با 256 مرگ و میر. این سازمان گفت: 9,610 بهبود و 10,128 نفر دیگر در حال آزمایش برای ویروس.

این سازمان گفت: 26 از 34 جدید بيماران محلی منتقل, موارد, در حالی که دیگران آمد از خارج از کشور. این اولین بار بود که روزانه پرش مشخص است بالاتر از 30 در حدود یک ماه.

در بسیاری از موارد در چند روز گذشته در ارتباط بودند به کاباره ها در سئول Itaewon سرگرمی محله. 29-ماه-پیر مرد سفر کرده بود سه باشگاه قبل از تست مثبت هفته گذشته است.

شهردار سئول پارک برنده-به زودی در شنبه دستور داد بیش از 2100 کاباره ها میزبان بارها و دیسکو بسته و خواست دیگران برای به اجرا درآوردن anti-virus اقدامات است. روز یکشنبه فرماندار ایالت گیونگی-دو در اطراف سئول دستور داد دو هفته تعطیلی تمام کاباره ها وجود دارد.

“عفونت های خوشه ای که به تازگی رخ داده در سرگرمی امکانات مطرح است آگاهی که حتی در تثبیت فاز موقعیت های مشابه می تواند بوجود می آیند و دوباره در هر زمان در هر نقطه محصور شلوغ فضای” ماه گفت:.

“ما هرگز نباید پایین تر گارد ما در مورد بیماری پیشگیری,” او گفت کشور او تا به حال “حق قرنطینه و سیستم های پزشکی همراه با تجربه برای پاسخ سریع به هر گونه عفونت غیر منتظره خوشه که ممکن است رخ دهد.”

ماه گفت: دولت خود تمرکز خواهد کرد و از تمام قابلیت های آن در غلبه بر آسیب های اقتصادی که از او به عنوان “عظیم.”

“ما نمی تواند زنده بماند اگر ما موفق به تبدیل این بحران به فرصت” او گفت:.

او گفت: کره جنوبی تراز تجاری در ماه آوریل ثبت کسری برای اولین بار در 99 سال که صنعت خدمات انقباض در حال گسترش است به یک صنعت تولید بحران است.

ماه گفت: دولت سعی خواهد کرد برای ایجاد شغل و افزایش مصرف بازیابی گردشگری و ترویج سرمایه گذاری.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— موارد جدید در چین: چین گزارش داد که برای اولین بار دو رقمی افزایش موارد جدید در 10 روز یکشنبه گفت: 14 شده بود شناسایی 12 از آنها داخلی عفونت و دو از خارج از کشور. یازده نفر از کسانی که داخلی مورد در شمال شرق استان جیلین و یکی در هوبئی که سرمایه ووهان شد کانون جهانی همه گیر. جیلین سهام مرز با کره شمالی که در آن ویروس وضعیت نامشخص است. هیچ ویروس جدید مرگ و میر گزارش شده در چین برای تقریبا یک ماه و تعداد زیادی از مردم در درمان COVID-19 سراسر کشور کاهش یافت و به 148 با یکی دیگر از 798 تحت انزوا. چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 کل مرگ 82,901 موارد است. پرش در موارد جدید می تواند سوخت و نگرانی بیش از چگونه به سرعت به آسانسور سخت اجتماعی فاصله اقدامات و بازگشایی مدارس و دیگر موسسات عمومی است. به طور گسترده ای منتشر عکس از مردم معاشرت در شانگهای نوار منطقه بیش از آخر هفته به خود جلب کرد برخی از انتقاد آنلاین.

— ماه کشیده از دست شمالی: کره جنوبی را لیبرال جمهور می گوید پیشنهاد خود را به کره شمالی به طور مشترک به مقابله با بیماری های عفونی مانند COVID-19 هنوز روی میز است, هر چند شمالی نشده پاسخ داد. رئیس جمهور ماه Jae-در جمع خبرنگاران گفت: روز شنبه که او معتقد است شمال است که درد و رنج “مشکلات مختلف” بیش از coronavirus بیماری همه گیر. او نمی استادانه درست شده. خود جاسوسی آژانس اخیرا قانونگذاران گفت همه گیر منقبض شده بود شمال را در تجارت خارجی و ناشی از وحشت خرید در پیونگ یانگ. ماه گفت: او را به تلاش برای متقاعد کردن کره شمالی به قبول پیشنهادات خود را برای بسیاری از آشتی پروژه پس از همه گیر تثبیت شده است. ماه پیشنهاد کرده است که اتصال قطع و راه آهن از سرگیری reunions خانواده تقسیم توسط جنگ و ارسال کره جنوبی گردشگران را به کره شمالی.

— استرالیا پشت اتحادیه اروپا تماس برای ویروس پروب: وزیر بهداشت گرگ شکار استرالیا: دولت پشتیبانی از, اتحادیه اروپا, حرکت برای تحقیقات مستقل به ریشه های COVID-19 در چین است. استرالیا به نام برای چنین پرسش برای برخی هفته برای درک بهتر coronavirus آغاز شده در ووهان چین قادر به مقابله با چنین بیماری های همه گیر در آینده است. این حرکت کشیده شده تیز پاسخ از چین, استرالیا, شماره 1 شریک تجاری. “ما از اتحادیه اروپا حرکت که شامل تحقیقات مستقل نظارتی کار در بازار و همچنین پتانسیل برای مستقل بازرسی قدرت” شکار گفت: آسمان, اخبار روز یکشنبه. Ursula von der Leyen سر از بازوی اجرایی اتحادیه اروپا هفته گذشته گفت: او می خواهم برای دیدن چین همکاری با سازمان خود و دیگران به منظور تشخیص اینکه چگونه این ویروس پدید آمده است.

— هند آغاز می شود بازگرداندن اتباع: یک کشتی جنگی نیروی دریایی حمل سرخپوستان رشته در مالدیو به دلیل coronavirus مستند است لنگر انداخت در بندر کوچی یک شهر بندری در جنوب ایالت کرالا. فهم Jalashwa با 698 بازگشت شهروندان در کشتی اول کشتی می رسند یکشنبه به عنوان بخشی از هند گسترده بازگشت از ماموریت. هند نیز با استفاده از حامل های ملی هوایی هند برای بازگرداندن هزاران رشته شهروندان از ایران و انگلستان و جاهای دیگر در آسیا است. مسافران متهم شده اند کرایه به بازگشت به خانه. صدها نفر از هزاران نفر از سرخپوستان را امضا اضافی برای بازگشت سفر در این ماه. هند مستند وارد هفته ششم هر چند برخی از محدودیت ها شده اند کاسته برای خود اشتغالی افراد قادر به دسترسی به حمایت دولت برای بازگشت به کار. در سراسر کشور هر چند با سرعت از COVID-19 عفونت در حال رشد است و هند گزارش شده 60,829 موارد از جمله 19,357 بهبود بیماران و 2,109 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de