کره جنوبی با اعتماد به نفس است که شایعات از کیم جونگ سازمان ملل متحد بیماری در اشتباه هستند

سئول, کره جنوبی >> کره جنوبی با اعتماد به نفس است که هیچ پایه و اساس به اخیر چرخش از شایعاتی که در شمال رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد به شدت بیمار جنوبی رئیس policymaker در شمال گفت: در نظرات گزارش روز دوشنبه.

“دولت ما به اندازه کافی اطلاعات جمع آوری قابلیت های به با اطمینان می گویند که وجود دارد هیچ چیز غیر عادی” در مورد کیم, سلامت, Kim Yeon-chul کره جنوبی را وحدت گفت: در طول یک فروم یکشنبه. فیلم از نظرات خود را در دسترس ساخته شده بود جمعه.

نظرات کره جنوبی ترین قطعی رد و در عین حال از گزارش های اخیر درباره رهبر کره شمالی که برخی از آنها گفت که او “در معرض خطر” و یا در حال تبدیل شدن به “مغز مرده” و یا در “زندگی نباتی” پس از botched قلب-جراحی دریچه.

آن است که بسیار غیر معمول برای یک مقام ارشد کره جنوبی مقام علنا اختلاف اخبار و گزارش در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل کره شمالی مرموز رهبری است. به طور معمول مقامات کره جنوبی حفظ نه-تایید-نه-انکار سیاست حداقل در رکورد برای ترس از اخلال حساس روابط بین دو کره.

کره جنوبی بارها با صدور بیانیه از جمله یکی از رئيس جمهور مون جائه در شورای امنیت ملی که وجود دارد “هیچ چیز غیر عادی” در شمال, سهام عبارت از آن استفاده می کند به بازیگران شک در بی اساس گزارش های خبری در کره شمالی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به شایعات “نادرست است.” روز چهارشنبه معاون رئیس ارتش ایالات متحده را Joint Chiefs of Staff, ژنرال جان Hyten گفت که او تا به حال هیچ دلیلی برای شک و تردید که کیم بود “هنوز در کنترل کامل از نیروی هسته ای کره و کره ای نیروهای نظامی.”

هنوز شایعات نشو و نما در رسانه های اجتماعی اغلب توسط رسانه های جریان اصلی اخبار عمدتا به دلیل کره شمالی گزارش نشده است, عمومی, ظاهر, کیم برای دو هفته و یا در پاسخ به lurid ادعا می کند در مورد سلامت خود را.

شيوع چنین شایعاتی نیز سوخت ترس بیش از آنچه ممکن است اتفاق می افتد به غیر قابل پیش بینی های هسته ای رژیم پیونگ یانگ باید آن توتالیتر رهبر ناتوان بود. اگر چه بسیاری از گذشته شایعات در مورد سلامت رهبران کره شمالی را تبدیل به پایه و اساس برخی از ثابت کرد درست مانند حدس و گمان است که کیم پدر کیم جونگ ایل به حال سکته مغزی در سال 2008.

Kim Yeon-chul جنوبی, کره ای, وحدت, وزیر, نام زمان تورنت از شایعات علامتی از یک “infodemic.”

او گفت که زمانی که کره جنوبی در دولت و شورای امنیت ملی با صدور بیانیه ای گزارش “هیچ چیز غیر عادی” در شمال آن بود تا پس از دقت در ارزیابی مجموعه ای از منابع اطلاعاتی. اما او گفت که او نمی تواند به جزئیات با توجه به ماهیت هوش-جمع آوری کار می کنند.

“من می خواهم به تاکید است که زمانی که مقامات می گویند چنین چیزهایی که آنها آن را انجام نمی idly” کیم Yeon-chul گفت: با اشاره به Hyten نظر و ثابت همکاری های اطلاعاتی بین کره جنوبی و ایالات متحده است. “آنها می گویند آنها بر اساس ارزیابی اطلاعات است.”

کیم جونگ سازمان ملل متحد آخرین علنا در آوریل 11. گمانه زنی ها در مورد سلامت خود شروع به چرخش پس از او از دست رفته دولت جشن برای کشور خود بزرگترین تعطیلات 15 آوریل تولد خود را پدربزرگ پدری کیم ایل سونگ بنیانگذار کره شمالی است.

شایعات به دست آورد کشش پس از Daily NK یک سئول-وب سایت مبتنی بر تکیه بر منابع ناشناس در داخل شمالی گزارش دوشنبه گذشته که کیم جونگ سازمان ملل متحد بود و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی قلب انجام مارس 12. روز بعد سی ان ان گزارش داد که واشنگتن نظارت بر اطلاعاتی که کیم بود “در معرض خطر است.” اخبار تایید نشده گزارش به دنبال آن است که چین فرستاده بود پزشکان به کره شمالی.

Kim Yeon-chul, وحدت, وزیر, انتقاد اصلی Daily NK گزارش.

این سایت گزارش داد که کیم جونگ سازمان ملل متحد تا به حال تحت عمل جراحی قرار گرفته در Hyangsan بیمارستان کلینیک “اختصاص داده شده به درمان کیم خانواده” است که در نزدیکی کوه Mohyang شمالی از پیونگ یانگ.

اما کره جنوبی وحدت وزیر گفت که کیم جونگ سازمان ملل متحد رفته بود برای Hyangsan و بیمارستان فقط یک وجود دارد “به طور منظم محلی کلینیک سلامت” قادر به انجام یک عمل جراحی عمده.

در روزهای اخیر دیرین کره شمالی کارشناسان در سئول آغاز کرده اند صحبت کردن در برابر شایعات بر اساس منابع ناشناس در چین است.

“حتی اگر کیم جونگ سازمان ملل متحد است که در واقع مرده و یا در یک وضعیت بحرانی وجود دارد نزدیک به صفر فرصتی برای کره شمالی گفته اند و چون یونگ وو سابق ارشد مشاور ریاست جمهوری در امور خارجه گفت: در Facebook پست در روز یکشنبه ، “افرادی که نمی دانم چقدر کره شمالی بی اعتمادی چینی هستند به احتمال زیاد به این باور یک احتمال است.”

Kim Byung Kee, یک مقام اطلاعاتی سابق که در حال حاضر یک نماینده مجلس و یک عضو از شورای ملی هوش کمیته گفت: شایعات بی اساس در مورد کره شمالی گسترش تا حدودی به دلیل چند شد پاسخگو برای پخش اطلاعات غلط است.

“وقتی که می آید به کره شمالی بدون توجه به آنچه شما می گویند, شما مسئول عواقب و مردم به زودی فراموش,” او گفت: در Facebook در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de