کره جنوبی شهرستان خواستار 2.5 متر به ماندن در خانه به عنوان coronavirus موارد رشد

  • YONHAP VIA ASSOCIATED PRESS Workers wearing protective gears spray disinfectant against the new coronavirus in front of a church in Daegu, South Korea, Thursday.

    YONHAP از طریق آسوشیتد پرس

    کارگران پوشیدن چرخ دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده در برابر جدید کروناویروس در مقابل یک کلیسا در دائگو کره جنوبی, پنج شنبه.

سئول, کره جنوبی >> شهردار از کره جنوبی در شهر Daegu خواست آن 2.5 میلیون نفر در روز پنج شنبه به خودداری از رفتن به خارج به عنوان مورد یک ویروس جدید مشخصی و به او التماس کرد برای کمک از دولت مرکزی است.

شهردار Kwon Young-jin درخواست در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری پس از جنوب شرقی شهرستان و شهرهای نزدیک به این گزارش 35 اضافی موارد عفونت با کروناویروس جدید در روز پنج شنبه.

تکواندو نیز خواسته Daegu شهروندان به پوشیدن ماسک حتی اگر در داخل خانه ممکن است. وی با بیان نگرانی خود را از افزایش عفونت در منطقه خواهد شد به زودی پایمال شهر سلامت زیرساخت و خواستار کمک فوری از دولت مرکزی در سئول.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 28 از کسانی که 35 بیماران جدید به کلیسا رفت و خدمات با حضور قبلا تایید ویروس بیمار است. که بیمار است کره جنوبی در اوایل 60s است که هیچ های اخیر رکورد از سفر خارج از کشور به گفته مقامات مرکز.

روز چهارشنبه این شهر را تایید کرد 13 نفر و 11 نفر از آنها را یا رفت و به همان کلیسا با زن بیمار و یا تماس او را در یک بیمارستان با توجه به بیماری های مرکز کنترل.

انفجار عفونت در Daegu و همسایه جنوب شرقی منطقه و همچنین برخی از موارد جدید در سئول شهری که در آن منابع عفونت شد و نامشخص مطرح شده است که نگرانی مقامات بهداشتی در حال از دست دادن آهنگ از این ویروس به عنوان آن را به طور گسترده تر در کشور است.

“ملی قرنطینه تلاش است که در حال حاضر متمرکز بر مسدود کردن ورود ویروس (از چین) و ناشی گسترش آن ناکافی برای جلوگیری از بیماری از گردش در جوامع محلی” Kwon گفت.

کره جنوبی گزارش کرده است و در مجموع 82 مورد COVID-19 یک بیماری برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر.

در یک مکالمه تلفنی با Kwon رئیس مون جائه-در گفت دولت مرکزی را به همه کمک در دسترس برای کمک به Daegu شهرستان برای مبارزه با ویروس’ گسترش بیشتر با توجه به ریاست جمهوری خانه آبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>