منابع ‘ناپدید شد’ پس از آسانژ نشت

مارتین ابریشمAAP

WikiLeaks founder Julian Assange has started his legal battle against US extradition.
آیکون دوربینبنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ خود را آغاز کرده است نبرد قانونی علیه ما استرداد.

برخی از ما منابع “ناپدید شده” ویکی لیکس پس از انتشار نام خود قرار داده و آنها را در خطر آسیب جدی شکنجه و یا مرگ جولیان آسانژ در لندن جلسه گفته شده است.

یک وکیل برای دولت آمریکا می گوید مقامات عجله برای هشدار دادن به صدها نفر از آگاهان در مورد انتشار طبقه بندی شده نظامی و دیپلماتیک فایل ها بر روی سایت ویکی لیکس در سال 2010.

در سخنرانی خود در لندن Woolwich دادگاه تاج, James Lewis QC گفت: برخی منابع در عراق و ایران و چین و سوریه قادر به تخلیه به ایمنی از کشورهای دیگر است.

اما ما قادر به تماس با دیگر منابع به آن را قرار داده و آنها را در خطر حتی بیشتر و “برخی از افراد در معرض خطر تلقی نمی تواند واقع شود” لوئیس گفت: روز دوشنبه یک روز از شنیدن.

“ایالات متحده آگاه است از منابع … که پس از آن ناپدید شد” لوئیس گفت:, و اضافه کرد که آن را نمی تواند قطعی ثابت آنها بوده است صدمه یا کشته شدند.

وکیل گفت: این نام از هزاران نفر از منابع و حداقل 150 خبرچین بودند در معرض توسط Assange, انتشار هزار نفر از طبقه بندی شده پنتاگون و وزارت امور خارجه اسناد و مدارک.

“توسط انتشار unredacted مواد او آگاهانه مردم قرار داده … در خطر آسیب جدی شکنجه و یا حتی مرگ” لوئیس گفت: دادگاه است.

“آنچه که آقای آسانژ به دنبال دفاع از آزادی بیان است نه انتشار مواد طبقه بندی شده اما آنچه که او به دنبال دفاع است با انتشار نامهای از منابع نام افرادی که قرار دادن خود در معرض خطر به کمک ایالات متحده و متحدان.”

در این جلسه به تصمیم می گیرید که آیا Assange, 48, خواهد شد و استرداد به آمریکا به صورت یک اتهام توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ و 17 به اتهام نقض جاسوسی عمل می کنند.

آسانژ که با پوشیدن یک کت و شلوار خاکستری و پلیور با یک پیراهن سفید به طور غیر منتظره بود به صحبت می کنند به عنوان قاضی در مورد افزایش برای ناهار.

“من نمی توانم تمرکز و سر و صدا در خارج مفید است و حتی اگر من قدردانی از حمایت عمومی – آنها باید منزجر با رسیدگی به,” او گفت: با اشاره به هواداران معترض خارج است.

قبلا لوئیس گفت: آسانژ شد و به اتهام توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ برای کمک به سابق ارتش آمریکا تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ پس از آن به نام Bradley, هک رمز عبور هش بنابراین او می تواند پنهان کردن هویت خود را در حالی که دسترسی به و دانلود فایل های طبقه بندی شده.

لوئیس گفت: استرداد نمی شد محاکمه و همه قاضی تا به حال به تصمیم این بود که آیا آسانژ را به اتهام جرائم بودند جرایم تحت قوانین انگلستان.

“ما فقط به انجام و ببینید که اگر آن رفتار به مقدار جرائم در انگلستان و ولز است که ما آن را می گویند undoubtable می کند,” او گفت:.

“این در حال عادی اتهامات جنایی و هر فرد روزنامه نگار و یا منبع که هک و یا تلاش برای به دست آوردن دسترسی غیر مجاز به یک سیستم امن و یا ایدز و abets دیگران به انجام این کار است به جرم سوء استفاده از کامپیوتر” لوئیس گفت.

“گزارش و یا روزنامه نگاری است نه بهانه ای برای فعالیت های جنایی و یا یک مجوز برای شکستن عادی قوانین کیفری.

“این درست است که در انگلستان آن را به عنوان در ایالات متحده آمریکا و در واقع در هر کشور متمدن در جهان است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>