سونوما آب به دنبال قطع روسی جریان رودخانه به حفظ منابع

در یک استارک یادآوری است که خشکسالی بار دیگر گرفته و نگه دارید و بر روی سواحل شمال, شهرستان سونوما در حال آماده سازی به درخواست دولت آب تنظیم کننده برای اجازه به کاهش سطح آب در رودخانه ها در این تابستان به حفاظت از آب ذخیره شده در دریاچه مندوسینو و اطمینان از حداقل اواخر فصل جریان برای ماهی.

درخواست واصل شود با دولت منابع آب کنترل هیئت مدیره به عنوان به زودی به عنوان این هفته می آید در به رسمیت شناختن است که مناطق داخلی Mendocino County, که در آن دریاچه مندوسینو حفظ رواناب به بالای رودخانه روسی تا به حال کمتر از نیمی از نرمال بارندگی در این سال است.

علاوه بر این مکمل جریان از مارماهی رودخانه شده اند کاهش می یابد جداگانه ای حرکت توسط PG&E بیشتر زور زدن منابع است که به طور معمول کمک به پر کردن دریاچه مندوسینو و حفظ سطح آب در قسمت فوقانی رودخانه روسی. کسانی که در جریان حمایت از کشاورزان افتتاح ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا steelhead و شهرداری تامین کشش پایین دست به هلدزبرگ.

در تلاش برای حفظ ذخایر در سراسر سیستم سونوما آب منطقه اصلی و عمده فروش و نیز تنظیم شده برای کاهش جریان در پایین رودخانه روسی زیر تلاقی با خشک نهر خروجی برای دریاچه سونوما.

تاثیر ترکیبی به معنی آب مدیران فقط 15 ماه پس از تاریخی و جاری شدن سیل در پایین رودخانه روسی هستند نیاز به مانور برای حفاظت از آب آشامیدنی تا 600,000 سونوما و Marin county, ساکنان, در حالی که همچنین کاهش حداقل جریان برای اطمینان از آب به اندازه کافی وجود دارد برای ماهی قزل آلا و steelhead از طریق سال.

“این واقعا یک خشک سال … سوم-خشک ترین ماه گذشته 127 سال” گفت: همین سیمور اصلی مهندس برای سونوما آب شهرستان سازمان آب. “ما نمی آن را به آرامی به فایل با هیئت دولت برای تغییر حداقل در جریان جریان است.”

این سازمان مورد نیاز است برای حفظ برخی از نرخ جریان در بالا و پایین می رسد از رودخانه و همچنین نهر خشک که جریان را به رودخانه پایین دست هلدزبرگ.

در حالت عادی خشک-سال شرایط حداقل جریان بین 1 جولای و دسامبر خواهد بود 75 متر مکعب در ثانیه از دریاچه مندوسینو به تلاقی با نهر خشک و 85 cfs از نهر خشک برای اقیانوس آرام در Jenner.

سونوما آب است درخواست اجازه برای کاهش انتشار از دریاچه مندوسینو به 50 cfs در بالای رودخانه و 60 cfs در پایین رودخانه. این آژانس به دنبال مجوز برای کاهش و حتی پایین تر به 25 cfs و 35 cfs در بالا و پایین امتداد بود — اگر سازی در دریاچه مندوسینو قطره به یک سطح مهم است.

این طرح شبیه به یک دنبال شده در سه مناسبت های پی در پی در آخرین خشکسالی به ترس از ماهیگیران تفننی و کسانی که بستگی رودخانه تفریح و سرگرمی برای جلب گردشگران است. در حال حاضر کسانی که کسب و کار رنج می برند تا حد زیادی در میان همه گیر shutdown.

“ما نمی توانیم با گرفتن یک استراحت در این سال” گفت: Sonoma County سرپرست Lynda هاپکینز که نشان دهنده پایین رودخانه.

کاهش سطح آب نیز به معنی کندتر حرکت آب افزایش نگرانی ها در مورد پتانسیل های مضر جلبک های سبز-آبی شکوفه هاپکینز گفت.

“البته نگرانی است که همیشه کیفیت آب,” او گفت:. “پایین تر آهسته تر و کم عمق در ترکیب با درجه حرارت بالا و البته مواد مغذی هستند چه نتایج در سمی جلبک شکوفه.”

اما آب مقامات آژانس گفت: کمی وجود دارد انتخاب کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de