دره سونوما میدان پروژه دریافت 19 میلیون دلار جایزه دولت

مدتها در انتظار راه حلی برای ترافیک snarls در دره سونوما در حال آمدن است در قالب یک میدان که در آن بزرگراه 121 و 116 دیدار با نتیجه 19 میلیون دلار کمک مالی اعلام کرد این هفته توسط دولت و مقامات حمل و نقل.

تقاطع در حال حاضر در خدمت توسط یک چهار راه توقف با بونو جاده برای یک نسل است خرج کردن نقطه و همچنین به عنوان یک منبع سرخوردگی محلی برای مسافران و بازدید کنندگان به شهرستان سونوما. پشتیبان گیری می تواند کشش مایل در تابستان محبوب تعطیلات آخر هفته از زمانی که مسافران از منطقه خلیج بیشتر سر به منطقه از wineries ناپا را BottleRock جشنواره موسیقی و یا یک رویداد در سونوما Raceway.

“این یک نقطه پیوند با مردم از نپا و منطقه سونوما سمت جنوب به سان فرانسیسکو و فرا منطقه خلیج و شمال برای آمدن بازدید شراب کشور گفت:” سونوما شهردار لوگان هاروی. “من در این جامعه و این تقاطع بوده است بسیار دشوار و ترافیک زا. و آن را واقعا نمی باید بود.”

کالیفرنیا حمل و نقل کمیسیون توافق و تصویب آن در روز شنبه ملاقات با 19 میلیون دلار جایزه بودجه توسط گاز دلار مالیات از طریق بزرگراه دولت بهره برداری و حفاظت از برنامه. Sonoma County حمل و نقل اقتدار همکاری با Caltrans و پیکور در یکی دیگر از 5 میلیون دلار در فروش درآمدهای مالیاتی نسبت به حدود 24 میلیون دلار پروژه برای تکمیل بررسی های زیست محیطی و کار طراحی به علاوه حق را-از-راه حصول جلوتر از ساخت و ساز.

“میل به پیشرفت در آن تقاطع احتمالا می رود از دو دهه, اگر نه بیشتر,” گفت: سوزان اسمیت مدیر اجرایی بخش حمل و نقل آژانس. “این واقعا دروازه ورود به دره سونوما برای افرادی که در خارج از بزرگراه 37 یا از (بزرگراه) 101 و … آن را نه تنها کافی interchange توسط بسیاری.”

این پروژه تصویب و بررسی های زیست محیطی به پایان رسید در بهار سال 2018 راه اندازی طراحی میدان و مذاکره برای املاک مجاور توسط 2022 زمانی که دولت بودجه در دسترس خواهد بود. ساخت و ساز انتظار می رود برای شروع در اوایل 2023 و در پایان 2024.

“این پروژه شده است به شدت مورد نیاز برای سال بودند و ما فقط در حال انتظار در بودجه آینده رو به جلو” گفت: سرپرست سوزان فرودگاه گرین است که معاون حمل و نقل اقتدار و نشان دهنده دره سونوما. “همسایه ها هیجان زده در مورد این حرکت رو به جلو و من به عنوان به خوبی. ما را دریافت کنید وجود دارد اما ما باید به صبر در حالی که کمی طولانی تر است.”

پروژه و بخشی از هزینه های آن شامل اندازه گیری M چهارم-درصد مالیات بر فروش است که رای دهندگان به تصویب رسید در سال 2004. محلی قابلمه حمل و نقل دلار نیز به حمایت و اهرم خارج کمک های مالی برای مارین-سونوما باریک بزرگراه 101 لین-گسترش پروژه و تعمیرات شهرستان جاده ها و همچنین به عنوان بودجه برای حمل و نقل و دوچرخه سواری و پیاده روی مسیرهای.

حمل و نقل اختیارات هیئت مدیره شده است و خانههای گلی خالی اوایل فرمت از 20 سال مالیات بر فروش به این دلیل که اندازه گیری را طی پنج سال از درآمد در حال حاضر متعهد به پروژه های دیگر. 12-عضو هیئت مدیره نمایندگی های منتخب شهرستان و مسئولان شهرستان برگزار خواهد شد یک جلسه مجازی در اواخر این ماه برای رای دادن در پیشبرد نوسازی برای انتخابات ماه نوامبر است اما انتظار می رود برای انجام این کار قبل از اتخاذ تصمیم نهایی در ماه اوت.

“این است که چرا این بسیار مهم است که یک مالیات محلی برای اندازه گیری حمل و نقل” اسمیت گفت. “به هیچ وجه این پروژه اتفاق می افتد اگر ما انجام این کار مقدماتی و همکاری با Caltrans برای دریافت بودجه ساخت و ساز.”

این دره سونوما در حال حاضر در صفحه اصلی به میدان خارج آرنولد رانندگی در نزدیکی هانا پسران مرکز تا ساکنان به طور فزاینده ای آشنا با مرور جریان ترافیک اندازه گیری. شهردار این شهرستان که همچنین معاون رئیس بخش حمل و نقل اقتدار گفت: انتقال باید نسبتا بدون درز هنگامی که ساخت و ساز به پایان رسید پس از 2 سال چرخه.

“من بسیار هیجان زده هستم برای این پروژه اجرا شود و فکر می کنم وجود دارد می تواند یک دوره تنظیم برای مردم در برخورد با میدان” هاروی گفت. “اما من کاملا فکر می کنم این تصمیم درست برای آن تقاطع و معتقدم آن را بهبود ترافیک. من به دنبال به جلو به رانندگی آن در آینده است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de