سونوما Raceway به میزبان سازگار با محیط زیست-چالش ماشین

این همه در مورد سوزاندن سوخت های فسیلی در سونوما Raceway. گاهی اوقات آن را در مورد تمیز کننده و بیشتر انرژی کارآمد است.

این را در آینده زندگی می کنند کالیفرنیا اکو-ماراتن را به سونوما Raceway ماه آینده سومین بار raceway میزبانی سازگار با محیط زیست آگاه مسابقه چالش.

اسپانسر شده از طرف شل روغن شرکت raceway و جاده سریع السیر موتورسواری آوریل 1-4 ماراتن جهانی علمی برنامه با حوادث منطقه ای در آمریکا و آسیا و اروپا است که با چالش دبیرستان و دانشجویان به رقابت برای طراحی و ساخت و تست فوق العاده-انرژی-کارآمد وسایل نقلیه.

این برنامه اختصاص دارد به پرداختن به این نیاز رو به رشد برای تر و تمیز کننده راه حل های انرژی و قدرت, علم, تکنولوژی, مهندسی و ریاضی (STEM) توسط دانش آموزان آنها را به یک پلت فرم برای قرار دادن خود را در مصرف انرژی تئوری به عمل است.

در این 35 سال از این برنامه تیم باید از این فرصت برای تبدیل شدن به منطقه ای قهرمانان و رفتن به رقابت در مسابقات قهرمانی جهان آخر شد بعد از این سال.

“هر سال ما به تماشای این درخشان ذهن جوان از سراسر آمریکا افزایش به چالش و نوآوری برای کاهش کربن در آینده گفت:” پاملا روزن Shell Eco-marathon آمریکا, سخنگوی اعلام این رویداد است.

با وجود رقابت دسته ها.

در سال گذشته دانشگاه ایلینوی شمالی تیم ایجاد یک 1,524.9-مایل در هر گالن بنزینی نمونه احتراق داخلی دسته.

در هیدروژن پیل سوختی دانشگاه آلبرتا از ادمونتون برنده با 159.8 مایل/m3 خودرو.

در باتری های الکتریکی, یک دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign تیم برنده با 152 کیلومتر/kWh خودرو. یک تیم از مادر Dei دبیرستان ایندیانا ایجاد یک “مفهوم شهری خودرو” زد که در 68.2 مایل/kWh.

این رویداد رایگان و برای عموم آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im