سونوما مندوسینو شهرستانهای هر گزارش 1 جدید کروناویروس مورد

Mendocino County مقامات بهداشت در روز شنبه را تایید کرد یک سوم مورد جدید کروناویروس در آن شهرستان و مانند دو مورد اخیر است که تصور می شود مربوط به سفر.

در ضمن تنها یک مورد تایید شده از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید گزارش شده در سونوما کانتی به گفته مقامات بهداشتی. که به ارمغان می آورد تعداد کل سونوما کانتی موارد به 55 عنوان از شنبه شب.

“همانطور که ما انتظار می رود موارد اتفاق می افتد در تمام گروه های سنی به جز برای کسانی که زیر 18,” دکتر گفت: Sundari Mase منطقه سونوما کانتی سلامت افسر.

در یک روز زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: تعدادی از coronavirus بیماران بستری در بخش های مراقبت ويژه به حال بیش از دو برابر در یک روز در سطح ایالت پذیرش در سونوما کانتی به حال به طرز چشمگیری افزایش, مقامات بهداشت عمومی گفت.

جدید COVID-19 بیمار در Mendocino County یک فرد از داخلی Mendocino County, در شرایط پایدار و در انزوا در خانه, مقامات گفت. بهداشت عمومی کارگران به طور فعال نظارت بر سلامت خود را.

گفته بود وجود دارد بدون نیاز به hospitalize فردی که بیمار به شمار بدون خطر به عموم مردم در این زمان.

مقامات بهداشت عمومی گفت: Mendocino County اول تایید بیمار مبتلا به کروناویروس بهبود است. فردی است که از ساحل جنوبی.

اطلاعات اولیه از این سه موارد ارائه شده توسط Mendocino County مقامات بهداشت عمومی می ایستد در مقابل با کمبود اطلاعات در سونوما کانتی مقامات منتشر شده در مورد خود را COVID-19 موارد قبل از این شهرستان عبور از یک آستانه 50 موارد تایید شده در روز جمعه.

Mase منطقه سونوما کانتی سلامت افسر با اشاره به اینکه بیشترین گروه سنی آزمایش مثبت برای ویروس جدید بود که بین 18 و 64. کسانی که 65 ساله و مسن تر فقط ساخته شده تا حداقل 10 از 55 مورد تأیید. شهرستان مقامات بهداشت عمومی منتشر شده هیچ اطلاعات دموگرافيک مورد جدیدترین مورد گزارش روز شنبه.

هنوز Mase گفت: تعداد کم از سالمندان تست مثبت نشانه خوبی است. افراد مسن در میان بیشتر در معرض این بیماری که تاکنون به کشته شدن یک نفر در شهرستان سونوما.

“در به دنبال این اطلاعات شاید قبلی توصیه هایی برای کسانی که بیش از 65 به ماندن در خانه و از بین بردن ورود به امکانات مراقبت های مسکونی می تواند یک دلیل برای این” Mase گفت: با اشاره به کاهش تعداد سالمندان تست مثبت است.

“موارد اتفاق می افتد در تمام مناطق این شهرستان و این بر زمان پناهگاه در محل سفارش از شهرستان و دولت او گفت:.

Mase گفت: این شهرستان سهم COVID-19 بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است که دولت 24 درصد.

“این تقسیم بسیار به طور مساوی بین جنس نر و ماده و موارد اتفاق می افتد در همه موارد — سفر, جامعه, تماس نزدیک و منابع ناشناخته” او گفت:.

Mase گفت: هیچ چیز در اخیر اطلاعات دموگرافيک تغییرات نیاز به زمان بهداشتی احكام است. او گفت: آن را “تنش نیاز به سرپناه در محل و یا ماندن در خانه در تمام مناطق از شهرستان.”

Mendocino County, جدیدترین تایید COVID-19 بیمار است و در خانه در انزوا دکتر Noemi Doohan که شهرستان افسر بهداشت در بیانیه ای گفت.

Doohan گفت: فردی است که تحت نظارت بهداشت عمومی کارگران و اولیه خود را ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. او با اشاره به این که COVID-19 آزمون های اخیر مورد مطالعه از طریق سلامت عمومی آزمایشگاه سیستم و تست است “بسیار مشکل به دلیل کمبود آزمون نمونه برداری مواد و محدود تست ظرفیت.”

Doohan گفت: آزمایش های انجام شده از طریق تجاری آزمایشگاه Quest Diagnostics طول می کشد بیش از حد طولانی است. “از امروز متوسط زمان چرخش برای یک تجاری آزمایشگاه در دسترس ما county, تلاش, است, دو هفته,” او گفت:.

تلاش تشخیص نمی تواند از نظر شنبه.

به عنوان یک نتیجه Mendocino County مقامات بهداشت در حال پردازش آزمون از طریق بخش بهداشت عمومی آزمایشگاه در سانتا رزا.

نتایج آزمون از طریق سانتا رزا آزمایشگاه به دست آمده می تواند در عرض 72 ساعت که شامل زمان مورد نیاز برای پیکاپ از کیت نمونه برداری و تحویل نمونه توسط پیک به آزمایشگاه در سانتا رزا.

مندوسینو مقامات بهداشت گفت: به دلیل مشکلات با تست تجهیزات و منابع در اولویت قرار داده شده است به بیماران علامت دار از دسته بندی های خاص. این شامل مراقبت های بهداشتی کارگران و پرسنل امنیت عمومی مردم بالا خطر بهداشت عمومی مانند پرستاری ساکنان خانه های مردم در زندان و افراد بی خانمان.

این همچنین شامل کسانی که در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به عنوان یک نتیجه از سفر و یا تماس با اورژانس و بیماران بستری در بیمارستان که در آن نتیجه آزمایش تاثیر می گذارد مراقبت از بیمار است.

از بعد از ظهر شنبه مندوسینو مقامات بهداشت عمومی گزارش در مجموع 187 تست های آزمایشگاهی که 143 منجر به منفی و 3 باید دوباره مثبت است. وجود 41 در انتظار.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>