سونوما کانتی جانبازان ویتنام تاکید coronavirus انزوا

بسیاری از جانبازان هستند, طبیعت محور برای کمک به دیگران یک ضربه بود که خرد stay-at-home سفارشات اعمال شده توسط این شهرستان بیش از دو ماه پیش گفت: اهار-پالمر 73 که صندلی سربازان ویتنام در امریکا زنان کمیته پیشکسوتان. قوانین علیه گردهمایی های اجتماعی املای موقت پایان دادن به قهوه سبد خرید او و دیگران در عمل به مدت پنج سال در خارج از سانتا رزا و درمانگاه در Brickway بلوار خدمت دونات میوه و قهوه به جانبازان که او را به عنوان دور به عنوان Eureka برای گرفتن یک اتوبوس به سان فرانسیسکو و مرکز پزشکی.

“آن را تبدیل به بسیار اجتماعی چیز” اهار-پالمر گفت.

جانبازان ویتنام دیده می شود ممکن است به عنوان ناهموار و بالقوه ناهنجار اما اهار-پالمر گفت: اکثریت قریب به اتفاق — در مورد هشت نفر از 10 — آیا “روزمره مردم” رفتن در مورد زندگی خود را با شغل و خانواده. با متوسط سن 68 بسیاری از آنها در حال حاضر بازنشسته شد اما آنها مشخص شده مردان و زنان در راه های مختلفی.

از 2.7 میلیون سربازان آمریکایی که در خدمت در ویتنام مورد 774,000 در زندگی امروز است.

VA مرکز ملی برای PTSD می گوید: حدود 15 درصد از جانبازان ویتنام بودند مبتلا به این بیماری در اواخر 1980s مطالعه احتمالا به دلیل وحشتناک و تهدید کننده زندگی تجارب در مبارزه با. در سال 2015 یک مطالعه نشان داد حدود 11% — برخی از 271,000 جانبازان — هنوز هم تا به حال “روانی کابوس” از PTSD با بسیاری از شرایط آن است که “تنها با گذشت زمان بدتر” با توجه به مجله اسمیتسونیان.

وجود دارد حدود 20 میلیون جانبازان در تمام سنین در ایالات متحده و 1.7 میلیون نفر در کالیفرنیا در سال 2017, متشکل از حدود 6 درصد از جمعیت بزرگسال در هر دو مورد VA می گوید. Sonoma County بود 25,307 جانبازان در سپتامبر گذشته با 3,532 سن 17-44, 6,788 سن 45-64 و 14,986 سن 65 سالگی و قرار دادن آنها در جنگ ویتنام عصر.

بيماران و سیستم مراتب بدتر با کروناویروس عفونت از عموم مردم با توجه به آژانس جاری تعداد از عفونت و مرگ و میر.

VA سیستم که در خدمت 9.5 میلیون نفر گزارش شده 13,240 COVID-19 مورد در روز یکشنبه با 1,116 مرگ برای یک 8.4% مورد مرگ و میر. وجود دارد 1,619,482 موارد در سراسر کشور با 95,903 مرگ و میر و رای بیش از دو امتیاز کمتر در 6 درصد و دسترسی به مراقبت های سایت گفت.

در کالیفرنیا شکاف کوچکتر بود با 496 موارد و 5 درصد مرگ و میر در, VA سیستم در مقایسه با 62,622 موارد و 4.4% نرخ برای تمام بیماران.

دکتر Gary سبز, یک متخصص بیماری های عفونی در ساتر سانتا رزا مرکز پزشکی گفت: بالاتر مورد مرگ و میر برای جانبازان بود که انتظار می رود به عنوان دامپزشکان یک جمعیت با درصد بالایی از افراد سیگاری سنگین همراه با شرایط پزشکی مانند قلب و ریه بیماری است. او توضیح جانبازان به عنوان یک “نسبتا آسیب پذیر” جمعیت اما کمتر از خانه سالمندان و بیماران است.

هشتاد درصد از افراد آلوده به ویروس coronavirus نیاز به هیچ مراقبت های پزشکی و سبز اشاره کرد.

اما سوزان گوردون نویسنده ارشد و تحلیلگر سیاست در جانبازان بهداشت و درمان موسسه سیاست گفت: جانبازان “شدیدا در معرض خطر بستری شدن در بیمارستان یا مرگ از COVID-19.”

بیمار به طور متوسط بیش از سن 65 تا سه تا پنج مشکلات بهداشت و درمان در حالی که متوسط کهنه سرباز جنگ ویتنام است نه به 12 مشکلات, او گفت:.

گوردون شرق خلیج ساکن اذعان کرد که انزوا می تواند عواقب جدی برای جانبازان. اما او گفت که به نظر باید متعادل در برابر جایگزین: “اگر شما نمی منزوی کردن آنها شما را مرگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de