Sonoma County سلامت افسر سفارشات نامحدود توقف محلی بزرگ تجمعات

Sonoma County موقت افسر بهداشت روز جمعه دستور لغو تمام تجمعات countywide از 250 نفر یا بیشتر برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

منظور این است که بر اساس شواهد علمی نشان دادن چنین عملی است که در میان گام های موثر برای کاهش سرعت گسترش بیماری های همه گیر و افزایش روزانه در موارد COVID-19 در سراسر جهان, Dr. Sundari Mase این شهرستان موقت افسر بهداشت در بیانیه ای گفت.

از جمعه بعد از ظهر وجود دارد که هنوز شناخته شده مورد تأیید در سونوما کانتی از مردم آلوده شدن با این ویروس از طریق انتقال در جامعه است. این شهرستان را در سه مورد شامل افرادی که تشخیص داده شد پس از اینکه مسافران در یک جفت از ویروس زده شاهزاده Cruises’ کشتی.

محلی سفارش خود باقی خواهد ماند تا زمانی که لغو توسط Mase. او رهنمود است با توجه به مشابه بهداشت عمومی راهنمایی برای کالیفرنیا است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پنج شنبه اعلام کرد.

شهرستان مقامات بهداشت گفت: منظور نیز خواستار محدود کردن اندازه از تجمعات از افرادی که در معرض خطر بالاتری برای ابتلا coronavirus مانند افراد در دوران بازنشستگی و کمک زندگی می کنند, مراکز رشدی خانه ها و گروه های پشتیبانی برای افراد با شرایط بهداشتی به بیش از گروه 10 نفر است. استثنا می توان برای جمع های خانوادگی, مقامات گفت.

مقامات بهداشت همچنین خواستار به تعویق افتادن یا لغو کوچکتر تجمعات برگزار شده در سالن های است که اجازه نمی دهد “اجتماعی فاصله” حداقل شش فوت از فضای شخصی هر فرد است.

“این شامل تجمعات در شلوغ سالن اتاق و یا مکانهای دیگر,” بهداشت محلی, مقامات گفت.

سفارش صدق نمی کند و به فعالیت هایی مانند حضور در مدرسه courthouses بازداشت و تادیبی سایت ها و گروه های دیگر انجام خدمات ضروری است.

“اجرای این استراتژی است که ایجاد فاصله اجتماعی و کاهش تماس نزدیک از مردم به طور منظم با هم از جمله محدود کردن تجمعات موثر ثابت شده است در قبل از بیماری های همه گیر در به تاخیر انداختن نرخ انتقال و کاهش بیماری از ابتلا به بیماری” Mase در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im