سونوما کانتی را coronavirus تست قابلیت گسترش

ساتر صادر قرنطینه سفارشات این هفته به مدت حداقل 30 از بیمارستان آن کارگرانی که در تماس با بیمار مبتلا به کروناویروس با توجه به SEIU – ایالات بهداشت و درمان کارگران غرب اتحادیه به نمایندگی از اکثر خط مقدم کارکنان بیمارستان.

این اتحادیه نشان داد قرنطینه پنج شنبه همان روز سونوما کانتی مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد یک دوم مورد تایید شده از COVID-19 از یک ساکن محلی به دنبال مراقبت در نامعلومی سانتا رزا بیمارستان.

هر دو از شهرستان سونوما را مورد سفر در مه رفت و برگشت کروز در شاهزاده بزرگ کشتی از سان فرانسیسکو به مکزیک و بازگشت به خانه در یک شاتل از بندر به Sonoma County, مقامات بهداشت عمومی گفت.

در حالی که برخی از ساتر کارکنان توصیف جو در بیمارستان به عنوان یکی از دغدغه و نگرانی بیش از ممکن است قرار گرفتن در معرض پرستار دیگر تحسین اخیر اقدامات انجام شده در بیمارستان برای اطمینان از هر دو بیمار و ایمنی کارکنان.

پرستار که خواسته ناشناس باقی می ماند چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها گفت: کارکنان بیمارستان شده اند تحت آموزش روزانه و بیشتر دنده محافظ آورده شده است در برای مردم کار با پتانسیل coronavirus بیماران.

“کارکنان در بیمارستان در حال آرام و درگیر و آماده به مراقبت از جامعه ما به شیوه ای که امن است,” او گفت:.

پرستار گفت: کارکنان بیمارستان و دولت در حال انجام بهترین آنها می توانند و نه به سرزنش خود را برای پاسخ به کروناویروس اضطراری است. او گفت: فدرال مراقبت های بهداشتی هدایت نمی آمد به زودی به اندازه کافی.

“دولت ما باید در واکنش به این ماه پیش” او گفت:. “وجود دارد هیچ راهی برای دانستن آنچه که راه آینده ما.

دکتر بیل Isenberg, ساتر بهداشت ارشد کیفیت و ایمنی افسر گفت: Sutter دارای سابقه ای طولانی در مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری های پیچیده از جمله بیماری های عفونی. کارکنان آموزش دیده اند به آدرس های عفونی بیماری های تنفسی از جمله coronavirus و بیمارستان با این نسخهها کار از نزدیک با شهرستان در بخش بهداشت و درمان CDC به آدرس COVID-19 مسائل مرتبط با دکتر Isenberg گفت.

“می خواهم با هر قطره مبتنی بر عفونت تنفسی وجود دارد خطر ابتلا به عفونت اما کارگران جلوگیری می کند که با پیروی از PPE مناسب, راهنمایی,” او گفت:.

در Kaiser Permanente سانتا رزا مرکز پزشکی کارکنان به طور منظم شرکت در آموزش با استفاده از های مختلف سناریوهای فاجعه از جمله تشخیص بیماری های عفونی. از جمله آموزش های انجام شده در تمام قیصر امکانات در سراسر کشور گفت: دکتر دیوید ویت, قیصر ملی بیماری های عفونی رهبر.

دکتر ویت گفت: کروناویروس جدید, یک عضو از یک خانواده از ویروس ها است که باعث سرماخوردگی نمی کند به نظر می رسد به عنوان شدید به عنوان تلخ گونه در این خانواده از جمله SARS و MERS. اما او گفت: مانند کسانی که گونه جدیدی از کروناویروس می تواند پیشرفت به ذات الریه.

او گفت که در حالی که پتانسیل خطرات بهداشت عمومی مطرح شده توسط COVID-19 بسیار بالا در ایالات متحده و جهان, در این زمان, CDC معتقد است که اکثر مردم در ایالات متحده را کمی فوری خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس.

“این ویروس در حال حاضر در حال پخش به طور گسترده ای در ایالات متحده,” او گفت:. “مهم است به یاد داشته باشید که زمان جهانی شرایط نشان می دهد این احتمال وجود دارد که این ویروس باعث می شود که یک بیماری همه گیر.”

Witt گفت: قیصر باز ملی مرکز فرماندهی برای آماده سازی کارکنان و امکانات بالقوه تعداد زیادی از قیصر کاربرانی که ممکن است بیمار شدن و یا نگران هستند آنها بیمار هستند.

او گفت: قیصر بیماران با علائم خواهد شد در بسیاری از موارد جدا شده در قیصر مراکز پزشکی. کسانی که در غیر این صورت سالم با علائم خفیف ممکن است به خانه فرستاده شده به “convalesce در انزوا از دیگران با نظارت منظم توسط پزشکان از طریق تلفن و یا به معنای دیگر” او گفت:.

مسیحی تپه سخنگوی سنت جوزف سلامت که در عمل سانتا رزا بیمارستان یادبود گفت: کارکنان بالینی و مراقبان در حال پیوستن به شدت به فدرال بیماری های عفونی پروتکل ها از جمله درخواست از تمام تماس های دریافتی بیماران در مورد سفر اخیر خود و یا تماس با کسانی که سفر خارج از کشور. گام های مناسب گرفته شده است برای کسانی که ممکن است در معرض, او گفت:.

“در این رویداد ما در حال درمان یک بیمار مبتلا به یک بیماری عفونی ما اقدامات احتیاطی مناسب مانند قرار دادن بیمار در انزوا از جمله یک فشار منفی در اتاق,” او گفت:, و اضافه کرد که کارکنان کار در کنسرت با محلی مقامات بهداشت عمومی و CDC.

دکتر Mase موقت افسر بهداشت گفت: بهداشت عمومی در پاسخ به کروناویروس جدید در حال تحول است به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد بیماری کشف شده است.

“ما قطعا بهبود به ما اطلاعات بیشتر,” او گفت:. “و به احتمال زیاد همه چیز تغییر خواهد کرد به سرعت در طی چند ماه آینده به ما اطلاعات بیشتر.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im