Sonoma County اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار برای بازگشایی, اما زمانی نامشخص باقی مانده

Sonoma County آماده است به دنبال دولت منجر شود و اجازه می دهد برخی از کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی برای منظقه وانت پس از شش هفته از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما هیچ تضمینی وجود ندارد این شهرستان را بازنویسی آن محدودیت های این هفته بهداشت افسر دکتر Sundari Mase روز سه شنبه گفت.

با محدود جزئیات از دولت درباره قوانین جدید انتظار می رود پنج شنبه در شهرستان نمی تواند آن را تغییر دهید و بهداشت عمومی به منظور بدون بررسی دستورالعمل های جدید و تنظیم آنها را به تناسب ماهیت کسب و کار و بیماری های فراوانی در سونوما کانتی با توجه به Mase.

“ما خواهد شد در حال حرکت به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند احتمالا,” Mase گفت. “از آنجا که فرماندار سفارش نمی آید تا شنبه ما باید به آن نگاه و کار به همان سرعتی که ما می توانید ببینید که چگونه ما می تواند وفق دهند که برای این شهرستان است.”

شهرستان COVID-19 caseload رشد 11 سه شنبه به طور کلی در مجموع 272 مثبت COVID-19 آزمون در شهرستان ها با توجه به بخش بهداشت و درمان می شود.

وحی که شهرستان حرکت می کند ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان برخی از مردم انتظار می رود با امید به بازگشایی جمعه می افزاید: عدم قطعیت برای کسب و کار مشتاق به شروع ساخت تا برای شش هفته سوراخ در ترازنامه خود را.

انتظار بازگشایی سریع به وجود آمد دوشنبه هنگامی که Newsom اعلام کرد دولت را شل آن فراگیر نظم و اجازه می دهد برخی از کسب و کار خرده فروشی از جمله تجار فروش کتاب و موسیقی و اسباب بازی ها و سایر اجناس به بازگشایی برای منظقه وانت به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

در روزانه خود را در جلسات مطبوعاتی در طول همه گیر Newsom است به طور معمول اعلام کرد سیاست شیفت بدون هشدار به استان ها و سازمان های متهم به اجرای آنها است.

سرپرست دیوید Rabbitt شده است که با همکاری نزدیک با کسب و کارهای محلی و رهبران پس از شهرستان صادر اول آن stay – at-home منظور در مارس 18, گفت که او امیدوار است این شهرستان را حرکت به عنوان سریع که ممکن است برای کمک به کسب و کار شروع به ساخت تا برای زمان بحرانی از دست داد در حالی که آنها منع از عامل.

Rabbitt گفت که او امیدوار است دولت nixes نامگذاریهای مانند “غیر ضروری” است که مانع برخی از کم ریسک کسب و کار از عامل.

او گفت: این شهرستان باید اجازه می دهد بیشتر مردم برای بازگشت به کار با “عام رویکرد” به هر دو اقتصادی و بهداشتی نیازمند است.

“من امیدوارم که از آن خواهد شد اما من نمی تواند تضمین نماید آن” Rabbitt گفت. “این درست بوده است در تمام طول آن را از دست من به طور کامل. ما مدافع کنید و سعی کنید تا اطمینان حاصل شود که ما در حال انجام کار درست.”

Mase گفت که او در نظر دارد به تراز شهرستان محدودیت با دولت است اما به زمان نیاز به آنها را بررسی کند. او کاهش یافته است که مشخص کنید چه مقدار زمان آن را در این شهرستان به تجزیه و تحلیل دولت جدید قوانین.

Mase گفت: بیشتر کسب و کار خرده فروشی خواهد بود قادر به باز کردن قبل از دیگران که شامل بیشتر تماس مانند اتاق مزه به دلیل اقدامات حفاظتی که باید در محل.

جدا از کسب و کار خرده فروشی تغییرات این شهرستان نیز reevaluating بخش هایی از آن سفارشات محدود پارک دسترسی داشته و با توجه به اینکه در برخی از نقطه اجازه می دهد تا کودکان اردوهای تابستانی.

“همه کسب و کار نیاز به باز کردن آن را به یک ماده از انجام این کار با یک رویکرد مرحله به مرحله,” Mase گفت. “ما می دانیم سختی.”

او گفت: این شهرستان دارای بهداشت عمومی اقدامات در جای خود — مانند کافی تست تحقیق در هر مورد مثبت از coronavirus و کافی ظرفیت بیمارستان به آدرس یک چشم انداز مثبت در مواردی که او انتظار دارد هنگامی که مردم به صرف زمان بیشتری را بیرون از خانه های خود و در میان دیگران.

کسانی که اقدامات معنی این شهرستان آماده است برای تشخیص موارد اولیه و جداسازی افراد مبتلا به این ویروس و تماس با کسانی که ممکن است در معرض — استراتژی های اثبات شده برای محدود کردن گسترش بیماری است. همچنین بیمارستان در حال آماده شدن برای یک پتانسیل افزایش بیماران, او گفت:.

تا کنون در این شهرستان اجتناب شود این نوع از افزایش موارد که زودتر بررسی اپيدميولوژيک پیش بینی شده می تواند اتفاق می افتد در اینجا با توجه به نحوه نمایی شیوع گسترش از طریق جوامع است. Mase گفت: مطالعه تا حد زیادی دست کم گرفت چشمگیر تاثیر اقامت در خانه سفارش می توانست در جلوگیری مردم از انتقال این ویروس به یک دیگر.

“ما خیلی خوب شکل” Mase گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de