Sonoma County افزایش سرعت برنامه به امید بازگشایی رستوران ها و کسب و کارهای دیگر

سونوما کانتی است تجدید نظر در آن آخرین بازگشایی برنامه اجازه می دهد تا کسب و کار از جمله رستوران ها و از wineries به باز کردن برای صندلی گام دیگری به سوی گرفتن بیشتر مردم به کار و سوختگیری اقتصاد محلی برخورد با کروناویروس همه گیر تعطیلی.

بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase گفت که او معتقد است این شهرستان است که هنوز هم در مسیر به دریافت تایید از مقامات بهداشتی دولت به حرکت رو به جلو با این قوانین جدید قبل از پایان این هفته هنگامی که او امیدوار است به موضوع بهداشت و جدید سفارش. او قصد دارد برای ارائه این شهرستان برنامه نهایی روز شنبه پس از ترکیب دولت بازخورد و اضافه کردن نامه حمایت از برخی از بیمارستان های محلی و هیئت ناظران.

این حرکت در می آید بر روی پاشنه از یک سری از قوانین سست است که بازگشایی پارک ها و برخی از کسب و کار, مراحل, استقبال گسترده در جامعه است. در عین حال اجازه می دهد بیشتر فعالیت عمومی در حال حاضر ممکن است باعث یک چشم انداز مثبت در بیماری ناشی از coroanvirus در جامعه Mase گفت.

“ما با داشتن بیشتر موارد تشخیص داده با توجه به جامعه انتقال — به عبارت دیگر ما نمی دانیم که در آن آنها COVID-19″ گفت: Mase, و اضافه کرد که این افزایش این است که ” آنچه که ما انتظار می رود با آرامش و پناهگاه در محل (قوانین) و داشتن بیشتر مردم در جامعه است.”

شهرستان سرپناه-در محل-بهداشت عمومی سفارشات برای اولین بار صادر شده توسط Mase مارس 18 و به دنبال آن ایالت سفارشات دو روز بعد در نظر گرفته شده برای محافظت از جمعیت بیشتر در معرض این بیماری و جلوگیری از افزایش قریب به اتفاق بیماران از بیمارستان منابع است.

جداسازی سفارشات به شدت پیشتر از گسترش این ویروس به ویژه در مکان هایی مانند Sonoma County, اما برخورد یک ضربه ویرانگر به اقتصاد که خواستار آرامش در این قوانین باید نصب شده حتی در حالی که تهدید همچنان قوی از این بیماری بدون درمان به خوبی تثبیت و یا واکسن.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که کمتر سخت مجموعه ای از معیار است که اجازه می دهد استان ها به راه اندازی مجدد برخی از فعالیت های اقتصادی.

مقامات دولتی در حال حاضر شروع اجازه می دهد برخی از استان ها بیشتر به استراحت قوانین محلی. در Napa County است که گزارش 92 محلی موارد COVID-19 مقامات سهشنبه شب اعلام کرد بازگشایی با تغییرات برای مراقبت از کودکان در اتاق کار, کسب و کار هنگامی که telework امکان پذیر نیست و مسکونی تمیز کردن و تعمیر و نگهداری خدمات, هوای آزاد, موزه ها و فروشگاه های خرده فروشی ناهار خوردن در رستوران ها و مدارس.

سونوما کانتی با 381 موارد گزارش شده از این ویروس است که تا کنون در یک کندتر نماید.

Mase گفته او نظم جدید در صورت تصویب توسط دولت اجازه خواهد داد که برخی از کاهش فعالیت های در معرض خطر به سر مانند سایه ها و رستوران ها و کارخانه های لبنی و یا از wineries با صندلی در فضای باز و درایو-از طریق خدمات مذهبی یا دیگر مراسم. نه در پیش نویس ها اردوهای تابستانی برای کودکان و, سفر به مرکز خرید که در تاریخ بعد.

بیش از پنج روز گذشته در این شهرستان دارای تشخیص 57 مردم با COVID-19 از جمله چهار نفر در 24 ساعت گذشته.

تمام گفته این شهرستان گزارش شده 381 محلی coronavirus موارد با 204 فعال موارد که از دوشنبه شب و 183 نفر بهبود یافته اند پس مورد اول اعلام شد در اوایل ماه مارس.

بیشتر فعالیت عمومی اضافه خواهد شد یکی دیگر از تست این شهرستان توانایی برای کاهش گسترش این جدید و بالقوه مرگبار ویروس از طریق گسترده آزمایش و پیگیری تحقیقات برای هر فرد مبتلا به COVID-19 برای تعیین جایی که آنها به این بیماری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net