Sonoma County تیم با آی بی ام برای برنامه است که مسیر سلامت کارکنان

غول تکنولوژی IBM در حال توسعه یک برنامه تلفن هوشمند برای استفاده توسط سونوما کانتی کارفرمایان صفحه کارگران برای COVID-19 علائم اضافه کردن یک مخزن محلی داده های سلامت و جدید ابزار ارتباطی به شهرستان آرسنال در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

موجود IBM سلامت جامعه نرم افزار به عنوان پلت فرم برای محلی برنامه لقب “SoCo COVID-19 چک” و آن را سفارشی به شهرستان “بازگشت به کار نیاز دارد” با توجه به IBM, شمال امریکا, سخنگوی.

مقامات شهرستان ارائه برنامه برای اپل بررسی روند پنج شنبه اما این شهرستان ارائه کرده است هیچ شرکت جدول زمانی برای انتشار آن مقید استفاده از آن به سلامت افسر Sundari Mase را بررسی ایالتی همه گیر معیار و شهرستان توانایی بازگشایی خود را در ادارات دولتی.

اما این برنامه می تواند نورد در میان دیگر کارفرمایان در دولت های محلی و بخش خصوصی و همچنین یک بار در دفتر کار شروع به سر. این برنامه طراحی شده است که سریع و ساده و استاندارد ابزار برای کمک به کارگران خود را برای چک کردن علائم در حالی که اجازه می دهد کارفرمایان برای نظارت بر سلامت خود و کارکنان را قادر می سازد شهرستان به نظارت گسترده تر مجموعه ای از سلامت عمومی داده است.

“این باعث می شود آن را بسیار آسان تر روند از اگر هر کسب و کار راه خود را از الزامات است که ما در حال تنظیم برای باز کردن” Mase روز جمعه گفت.

تکنولوژی پروژه پیشرفت به عنوان تلاش برای سرکوب ویروس در سونوما کانتی نگه داشته اند مورد بالغ نسبتا پایین با هیچ موج و مرگ و میر محدود به سه نفر از افراد 65 ساله یا مسن تر. اما با بیش از 77,000 COVID-19 مرگ و میر در کشور و هزاران نفر از موارد جدید هر روز همه گیر در ادامه به رشد می کنند و حتی به عنوان کالیفرنیا و جوامع آن شروع به ارسال بیشتر مردم به کار و بازگشایی اقتصاد.

این مراحل را موجب کارفرمایان بزرگ و کوچک به دنبال راه هایی برای محافظت از بازگشت کارگران و نگه داشتن زبانه ها در سلامت خود را به عنوان همه گیر پخش کردن, با هیچ واکسن یا درمان در چشم.

آی بی ام تولید 19 دقیقه وبینار در مورد برنامه نظر از باربی رابینسون مدیر شهرستان در بخش خدمات بهداشتی و کارولین Staats این شهرستان مدیر نوآوری است. شهرستان تنظیم شده است به پرداخت $160,000 به آی بی ام برای توسعه برنامه های شهرستان سخنگوی گفت.

“یک جزء اصلی از این است که با تکیه بر کارکنان به انجام خود ارزیابی های خود را به خوبی بودن به صورت روزانه و به اشتراک گذاری این اطلاعات با کارفرمای خود را به منظور مطمئن شوید که اگر آنها را اگر آنها برگزاری نمایشگاه نشانه هایی که مشخص می شود توسط coronavirus که آنها را به ماندن در منزل و یا اقامت در خارج و از تماس با دیگران برای جلوگیری از گسترش بیماری” رابینسون گفت: در این وبینار. “این فقط یک ماده از احیای اقتصاد و یا باز کردن اقتصاد است. ما می خواهیم جامعه به یک سطح از اعتماد به نفس و احساس امنیت است که کسب و کار در حال کاهش به بهترین توانایی خود را برای محافظت از سلامت خود را.”

اسلاید نشان داده شده در طول IBM شامل ارائه دهید برای کارکنان به منظور بررسی که آنها لازم نیست که یک تب برای بررسی دیگر COVID-19 علائم و می گویند که آیا آنها بوده ام در تماس با کسی که COVID-19. این برنامه نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با ردیابی یک شهرستان گفت: در یک ایمیل.

داده های جمع آوری شده توسط نرم افزار را در قالب یک ناشناس پاسخ های شخصی در دسترس خواهد بود به سونوما کانتی و ذخیره شده در آی بی ام را امن در ابر عمومی برای کسب و کار, IBM, سخنگوی کری Bendzsa گفت:, و اضافه کرد که “هیچ اطلاعات شخصی است که تا کنون به اشتراک گذاشته شده و کاربران هرگز شناخته شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de