Sonoma County سرپرستان بحث دستورالعمل برای wineries در نقاط توریستی

به عنوان منطقه سونوما کانتی اینچ نزدیک به برقراری بتن دستورالعمل برای wineries در کلید های گردشگری نقاط داغ شهرستان ناظران این هفته در مورد سوال برخی از تعاریف که تنظیم کننده را استفاده کنید و در نهایت محدود کردن نوع و تعداد حوادث در شراب محبوب کشور مقصد.

این موضوع نه تنها یکی از معانی آن را به عنوان می تواند یک آرایه گسترده از طرف کسب و کار — از مراسم عروسی و شراب شام به industrywide tastings که از wineries به طور فزاینده ای متکی به زمین محصول خود را و خط پایین خود را.

سرپرستان روز سه شنبه خواسته شد به بررسی یک صفحه گسترده ارائه تعاریف برای شراب سازی حوادث و کارخانه شراب سازی فعالیت های است که می تواند در نهایت توان به سه حوزه که در آن اتاق مزه بسیار متمرکز: Dry Creek Valley, Westside جاده و دره سونوما.

موضوع سیاسی گرداب برای هیئت ناظران و برنامه ریزی مقامات که بیش از چهار سال پیش به دنبال آدرس های عمومی و بیداد بیش از این گسترش رد پا از wineries و رویدادهای خود را. اما حتی یک ظاهر ساده طرح — بین فعالیت هایی که مجاز آشکار و حوادث که به موضوع محدودیت — ثابت شده است مملو و گریزان.

“من فکر می کنم آن را مورد لعنت زمان که ما یک تعریف است که حس می کند و این که ما چوب گردن ما وجود دارد و می گویند “این فعالیت است و این یک رویداد’ ” گفت: سرپرست Lynda هاپکینز که در منطقه امتداد Westside جاده ها است.

در حالی که نمودار جدید ارائه شده در روز سه شنبه اقدام به ساده کردن تمایز و سرپرستان و هنوز هم در حال اساسی نگرانی نشان دادن ماهیت یک معضل آزار دهنده است که متوقف کرد مقامات شهرستان برای سال.

درگیری ریشه حداقل به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1989 زمانی که به اصطلاح “کشاورزی فعالیت های تبلیغاتی” برای اولین بار مجاز در شهرستان unincorporated منطقه به wineries با مزه اتاق وجود دارد در حال حاضر حدود 300 خارج از محدوده شهر — یک راه روشن تر به گسترش به ویژه در حوادث و تجمعات که رشد پایه مشتری خود را.

اما له از بازدید کننده ترافیک سر و صدا از موسیقی زنده و دیگر اثرات را تبدیل به یک flashpoint به عنوان همسایگان و صاحبان کارخانه شراب سازی در سه حوزه کلیدی و جاهای دیگر که به درگیری بیش از دیدگاه های مختلف خود را چگونه به حفظ و ترویج شهرستان روستایی ،

روز سه شنبه بحث مشخص شده هیئت ناظران’ رسمی به این موضوع در نزدیک به چهار سال است. آن را گذاشته لخت بسیاری از نکات کلیدی از مشاجره که صالح تلاش برای تصویب دستورالعمل برای wineries و یا قوی تر اقدامات شناخته شده به عنوان احکام.

سرپرستان و دیگران پرسید:

آیا شهرستان بستر مناسب برای مزرعه فرمان مانع هر گونه محدودیت در فعالیت های بازاریابی برای wineries?

تنها با 14 شکایت تسلیم در سه سال گذشته است که یک مشکل وجود دارد از چپ به را حل کند ؟

و با توجه ویرانگر خرید اینترنتی از coronavirus بحران در این شهرستان امضا صنعت باید مسئولان شهرستان به دنبال بیشتر محدود کسب و کار خود را?

“ما باید برای حمایت از این صنعت است که پشتیبانی از ما” گفت: سرپرست Shirlee زین هیئت مدیره ارشد وقت. “آنها در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر. … یک راست به مزرعه نیز به معنی یک راست به بازار محصول خود را. آنچه که شما رشد می کنید کاملا به بازار است.”

ناظران خواسته شد برای ارائه بازخورد به معیار و همچنین به عنوان راهنمای شهرستان کارکنان در مورد اینکه آیا مسئولان باید دنبال یک فرمان با قوانین سخت و سریع و یا بیشتر انعطاف پذیر رویکرد: محلی دستورالعمل در هر یک از سه متمرکز مناطق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de