Sonoma County مراحل تست از اجرای قانون کشته می میرد COVID-19

شیوع کروناویروس در سانتا رزا اداره پلیس که از دست یک کارآگاه سه شنبه به این بیماری باعث می شود تا باعث سونوما کانتی عمومی وزارت بهداشت برای افزایش تست در میان اجرای قانون و گسترش بهداشت عمومی و تحقیقات به کسانی که آنها ممکن است در معرض سونوما کانتی بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase گفت.

اجرای قانون را تا حدود 11 درصد از 91 شناسایی موارد COVID-19 در سونوما کانتی یک تعجب آور نسبت داده شده کار خود را در تعامل با مردم Mase گفت. آنها یک اولویت به آزمایش می شود و برای سلامت عمومی کارگران برای پیگیری مردم آنها مواجه می شوند برای پیدا کردن هر کسی است که علامت و اطمینان از آنها تست شده و جدا شده در خانه, او گفت:.

“کسانی که در اجرای قانون هستند احتمال بیشتری برای دریافت آلوده زیرا آنها در خارج وجود دارد به عنوان کارگران ضروری است و ما باید COVID-19 در جامعه” Mase گفت.

آنها همچنین به احتمال زیاد به افشای دیگران به این ویروس باید آن را دارند و بدون علامت, او گفت:.

بهداشت عمومی سفارشات الزامی افراد منزوی در خانه هستند به طور گسترده ای تصور می شود در کاهش گسترش ویروس در سونوما کانتی و در سراسر کالیفرنیا یکی از اولین متحده برای شناسایی جامعه گسترش و منظور ساکنان به خانه ماندن و جلوگیری از تجمع ،

روز چهارشنبه در منطقه سونوما کانتی مدارس دولتی به عنوان به خوبی به عنوان سانتا رزا وارد کالج و دانشگاه ایالتی سونوما دانشگاه اعلام کرد نمی خواهد بازگشایی باقی مانده از سال تحصیلی تصمیم گیری است که به معنی مورد 70,000 کودکان از مهد کودک تا 12 درجه و در مورد 31,000 دانشجویان باید همچنان مدرسه خود را از خانه. همچنین در این هفته Mase تمدید پناهگاه در خانه سفارش از طریق ممکن است 3.

از 91 نفر با تایید موارد COVID-19, 77 فعال باقی مانده موارد 13 بهبود بود و یک مرد در 60s خود را با شرایط بهداشتی اساسی درگذشت از این بیماری با توجه به شهرستان داده است. هفده نفر در بیمارستان بستری شده بود به علت بیماری شش نشد در نهایت در بیمارستان و شهرستان گزارش آن را به حال هیچ اطلاعات برای مراقبت از سطح مورد نیاز باقی مانده 13 نفر.

“به نظر می رسد مانند ما پناهگاه در محل بسیار موثر خواهد بود در flatting منحنی” Mase گفت. “همه باید رعایت آن است.”

تا کنون حدود 80 سانتا رزا افسران پلیس آزمایش شده اند برای COVID-19 به عنوان بخشی از یک برنامه نظارت با هدف تشخیص کسانی که نمی دانند ممکن است آنها شده اند در معرض ویروس و اجازه می دهد سلامت عمومی کارگران برای پیگیری است که این افسران ممکن است در معرض, با توجه به Mase.

که نظارت برنامه نشان داد دو مورد از نه “که نیست همه که در مورد” با توجه به Mase. ماموران با هیچ خطر بیشتری از عوارض ناشی از این بیماری بیش از هر کس دیگری با توجه به راه COVID-19 شناخته شده است به علت بیماری شدید در افرادی که مسن تر هستند و یا کسانی که شرایط بهداشتی اساسی.

“من نگران هستم که ما در مواردی در اجرای قانون اما هنگامی که آلوده آنها در همان خطر به عنوان کسی دیگری” Mase گفت.

سرعت آماده سازی برای افزایش coronavirus موارد در سونوما کانتی است زنده است و در مسیر برای پاسخگویی به تقاضای بیشتر گفت: Mase, که گفت که او “کاملا” اعتماد به نفس است که یک بیمارستان محلی منتقل شد به اندازه کافی آماده شده است.

برخی از بیمارستان های محلی گزارش آنها به اندازه کافی تخت های مراقبت ويژه رسیدگی به تقاضای کنونی از COVID-19 بيمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>