Sonoma County shutdown: چگونه حمل و نقل عمومی مسافرت هوایی در حال تغییر است به عنوان پناهگاه در محل سفارش بافندگی

منطقه حمل و نقل اپراتورها در حال مسابقه برای انطباق برنامه های خود را برای حفظ خدمات به عنوان منطقه سونوما کانتی ساکنان آماده شدن برای یک بلندی پناه-در-محل سفارش اواخر روز سه شنبه به سرعت گسترش رمان coronavirus.

سانتا رزا CityBus روشن صبح روز سه شنبه به سیستم آخر هفته برنامه به طور نامحدود. تغییر کاهش چهار شهر خدمات اتوبوس 16 مسیرهای.

در ضمن SMART روز دوشنبه اعلام کرد تعلیق از تمام سرویس های آخر هفته از طریق حداقل 5 آوریل.

شمال خلیج رفت و آمد راه آهن آژانس, اما, برنامه, برای ترک آن هفته برنامه — 19 مسیرهای شمالی و عازم جنوب از گل زبان درقفا شمالی سانتا رزا — دست نخورده با وجود کاهش قابل توجهی در ridership.

سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل انجام تمام زمان بالا از 3,256 پرداخت می شود مسافران در فوریه. 27 با توجه به جولیا گونزالس هوشمند را سخنگوی. فقط دو هفته بعد از آن به عنوان ترس سوار شده و شهرستان آماده برای گسترش ویروس روزهای هفته ridership کاهش 30 درصد کاهش یافت و به فقط 293 مسافر هر روز این آخر هفته گذشته.

“این است که با داشتن یک تاثیر بر ridership برای مطمئن شوید که ما می توانیم آن را به حتی بیشتر تاثیر” Gonzalez روز دوشنبه گفت:. “اما ما باید در اینجا به ارائه خدمات به جامعه و مقدار زیادی از افرادی که با تکیه بر آن.”

دروازه طلایی ترانزیت که در عمل اتوبوس و کشتی خدمات را لغو کرده است چندین مسیر تا اطلاع ثانوی. دو اتوبوس مسیرهای بین سونوما و مارین شهرستانهای استان اجرا خواهد شد کمتر در طول رفت و آمد ساعت. سان فرانسیسکو-محدود سرویس کشتی در پایان هوشمند خط در زبان درقفا نیز کاهش می یابد.

خطوط هوایی تجاری را کاهش نمی خدمات در Charles M. Schulz-Sonoma County Airport. اما اثرات موج دار شدن از همه گیر باعث ترافیک مسافری به افت قابل توجهی در این ماه گفت: Sonoma County Airport مدیر جان تنومند.

هواپیما در حال مصرف کردن در 25 ٪ تا 70 ٪ در مقایسه با شمارش که اغلب آمار 80% به 90% تحت شرایط عادی ، تا کنون آن را در عین حال منجر به لغو هر پرواز اما اگر مسافری در مجموع شناور حدود 50% برای یک دوره طولانی از زمان می تواند منجر به طولانی مدت مورد مسائل بودجه است که باعث فرودگاه اخراج و کاهش خدمات.

“در حال حاضر شرکت های هواپیمایی در حال بازی آن را روز به روز. هیچ چیز 100% کامل و هیچ چیز خالی است.” تنومند گفت. “در نهایت آن را به یک موضوع و آن را که باز بخشی که در آن این موضوع است. یک ماه یا دو ما احتمالا می تواند آن را به کار و در سه تا چهار ماه ما باید برای شروع به تصمیم گیری. اگر آن را می شود در مدت شش ماه آن را به شدید و همه شرط خاموش هستند.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی بیشتر برای بعد.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net