Sonoma County Sheriff تاکتیکی تیم سرنشین هنری 1 airlifts پالو آلتو زن و شوهر به ایمنی

کریس هاس احساس اضطراب سخت و ناگهانی از غم و اندوه تماشای اخبار شب جمعه. کارول Kiparsky و ایان اروین سالمندان, پالو آلتو, زن و شوهر, گزارش از دست رفته پنج روز قبل از آن هنوز پیدا نشده است. آنچه در آغاز به عنوان یک تلاش برای نجات تا به حال رسما تبدیل به یک عملیات بازیابی.

هاس, 36, تاکتیکی است پرواز افسر هنری 1 سونوما کانتی کلانتر هلیکوپتر. او تا به حال سهام شخصی در این مورد پس از صرف ساعت گذشته یکشنبه جستجو برای زن و شوهر از هوا. مه نگهداری هلی کوپتر از مناطق پوشیده شده از درخت در اطراف اینورنس که در آن Kiparksy و اروین هم در خود 70s تا به حال اجاره یک Airbnb.

“ما خواسته شد برای انجام یک خط ساحلی جستجو” او به یاد می آورد, “برای دیدن اگر آنها می خواهم شسته شده در ساحل.”

پس از گزارش کار در روز شنبه او فقط می خواهم خود را تکمیل چک لیست قبل از شروع پرواز هنگامی که خلبان پل Bradley آمده از فرودگاه آشیانه را با خبر باور نکردنی است. Kiparsky و اروین کرده اند که زنده در یک پردرخت بخش از Tomales پارک ایالتی.

این در حال حاضر تا هاس و برادلی به رها کردن آنها و اطمینان از این داستان تا به حال یک پایان خوش.

زن و شوهر جرأت کرده بود از کابین خود را به صورت نمایی از غروب آفتاب در روز ولنتاین. آنها پیشی گیرد و از تاریکی و از دست رفته تبدیل شد. آنها صرف هشت روز در نوشیدن آب گل آلود و خوردن سرخس جوانه گفت: Michael سنت جان ” رهبر واحد از Marin County Sheriff جستجو و نجات تیم که در بر داشت در ایروین و Kiparsky.

در میان تیم داوطلبان کوئنسی وبستر یک ردوود دبیرستان ارشد و مشتاق مهندس هوا فضا است که اعمال می شود به دانشگاه استنفورد. روز شنبه, Webster, زوج شد با غنی Cassens, و یک گلدن رتریور سگ جستجو نام Groot. تکلیف خود را در: شانه یک مایل طولانی عمیقا نامهربان زهکشی بالا کم عمق ساحل.

که بخشی از این پارک امکانات “منحصر به فرد دشوار پوشش گیاهی را از طریق” سنت جان گفت. “این coyote قلم مو مخلوط با درختان کاج سم بلوط توت و انگور و سوزش گزنه.”

هر چند تیم های متعدد به حال جستجو زهکشی قبل از آنها وبستر و Cassens, با نزدیک شدن به آن را از زیر دانلود کنید. آنها را در زمان 90 دقیقه — اغلب bushwhacking در شکم خود را به پوشش 300 متر است. که زمانی که آنها شنیده و شوهر را ضعیف گریه می کند برای کمک به.

با وجود جوانان خود را وبستر جانباز 25 عملیات جستجو و نجات — نه که همه به خوبی به پایان رسید. او به یاد می آورد یک سال 2017 جستجو در هیکس ولی برای یک فرد از دست رفته که داشت مرحوم.

“برای به دست آوردن زندگی می کنند پیدا کردن در روز شنبه فقط شگفت انگیز بود,” او گفت:.

آن زمان برادلی و هاس فقط 13 دقیقه صبح روز شنبه به پوشش 35 مایل از هنری 1 آشیانه نزدیکی Charles M. Schulz-Sonoma County Airport کم عمق ساحل در Tomales بای. پس از محل آنها متوجه فاصله اندکی در ضخامت تاج پوشش درختان از طریق هاس که می تواند به کاهش در یک “longline” یا طناب.

آنها فرود آمد در نزدیکی منطقه عملیات که در آن پیراپزشک سوار هلی کوپتر. دو دقیقه بعد هنری 1 عقب بود در هوا و هاس کاهش بود که از طریق شکاف در پوشش گیاهی است. او و پیراپزشک مشخص است که ایروین در شکل بدتر و باید airlifted اول. در حالی که او بود که بسته به یک “سبد” مارین جستجوگران وارد, داشتن, هک راه خود را از طریق بوته با قمه و یک اره برقی و با یکی دیگر از قابل حمل برانکارد.

“وقتی که من دوباره” دستور هاس قبل از خروج با ایروین “من می خواهم او بسته بندی شده” که برانکارد. Kiparsky خوب بود برای رفتن به زمانی که هاس ساخته شده از بازگشت از سفر از طریق این سوراخ در درختان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>