Sonoma County sheriff به توقف اجرای شهرستان coronavirus نظم دوشنبه

“من نمی شود جای تعجب نیست اگر برخی از انجام” فاج گفت. “پس از آن مردم در این شهرستان را ناراحت و می گویند این منصفانه نیست. اما مردم من صحبت کردن در به درک پیامدهای عود. آنها نمی خواهید به خاموش کردن دوباره. آنها partway باز در حال حاضر آنها نمی خواهید برای رفتن به عقب است.”

هاروی گفت: برخی از افراد در مناطق روستایی بیشتر در حال حاضر شروع به پوشیدن صورت پوشش کمتر.

“ما در حال شنیدن خیلی کمتر از مردم با پوشیدن ماسک و افراد بی ادب بودن به دیگران که” او گفت:. “این جسارت برخی از مردم در دره. … افزایش noncompliance یک نگرانی است.”

هاروی به حال کلمات خشن برای Essick و این سوء تفاهم خود را در فرایند تصمیم گیری باعث شده است.

“چه خنده دار به من این بود که تمام شده به دلیل سردرگمی زمانی که این اقدامات باعث شده حتی بیشتر از سردرگمی,” او گفت:. “برای یک رهبر به منفجر شدن در این راه — او ادعا هر گونه مسائل مربوط به قانون اساسی او این ادعا هر گونه مسائل اقتصادی — او تنها این ادعا او را نا امید و او بی احترامی. آن را عجیب و غریب.”

هاروی گفت: سونوما ساکنان را تا حد زیادی با پیروی شهرستان عنوان سخن بی معنی وبیهوده گفت: Windsor ساکنان.

“ما یک جامعه است که بسیار اشتباه بسیار ناراحت است و مطمئن نیستید که چه اتفاقی خواهد افتاد با توجه به سلامت خود” هاروی گفت.

هاروی گفت: در عملی سونوما پلیس نیست اجرا دستورات به هر حال. که این کار از کد شهرستان مأموران که بیشتر علاقه مند در به دست آوردن انطباق داوطلبانه از استناد به کسب و کار است که ممکن است نقض شود بخشی از این نظم است.

“برای اولین بار آن را آموزش و پرورش, آموزش و پرورش دوم و سوم آموزش و پرورش است. سپس به طور بالقوه استناد می کنند. من فکر نمی کنم آن را واقعا تحت تاثیر قرار بسیاری از کسب و کار” او گفت:.

“اما کلانتر نمی خواهد بپذیرد که دستگیری, در هر صورت, او گفت:. سرعت واقعا سخت است برای به اجرا درآوردن, بنابراین من حدس می زنم با منطق ما نباید اجرای آن قوانین دیگر. آیا ما واقعا نیاز به نشانه های توقف در ساعت 3 صبح?”

Essick که نمی بازگشت پیام به دنبال نظر یکشنبه, به نظر می رسد به تنهایی در تصمیم خود در میان سونوما کانتی اجرای قانون رهبران. از هفته گذشته تقریبا هر دیگر رهبر است تصریح کرد حمایت از Mase و تخصص او در تعیین زمانی که آن را بی خطر است بیشتر به استراحت و تعطیلی کسب و کار و محدودیت در مجامع عمومی.

بیانیه خود را وادار پاسخ برای سازمان های دیگر از جمله سانتا رزا کالیفرنیا, هلدزبرگ و شهرهای دیگر به عنوان قصد خود را برای ادامه اجرای, اجتماعی, فاصله, قوانین, در, صورت, پوشش در مکان های عمومی, ممنوعیت تجمعات عمومی و تعطیلی غیر ضروری کسب و کار.

شهرستان شده بود در حال حرکت به سمت بازگشایی تا زمانی که مقامات بهداشتی یافت می شود نگران کننده روند از جمله دو برابر شدن جدید COVID-19 نفر در دو هفته گذشته. فقط در هفته گذشته در این شهرستان تا به حال اجازه رستوران wineries و brewpubs که در خدمت مواد غذایی به سر ناهار خوری به عنوان طولانی به عنوان بهداشت عمومی پروتکل دنبال شد.

اما شماره های جدید باعث Mase به تماس برای دو هفته وقفه در آرامش اضافی از اقامت در خانه سفارش او در ابتدا اعمال شده در اواسط ماه مارس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>