Sonoma County راه اندازی ویروس خطوط تماس ویژه

با بروز COVID-19 ادامه به افزایش منطقه سونوما کانتی مقامات بهداشتی می خواهید مطمئن شوید که هر کسی که نیاز به اطلاعات در مورد بیماری ویروسی می توانید آن را با سهولت.

مردم با علائم و یا سوالات در مورد خود و بهداشت شخصی و یا قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس باید تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی منطقه سونوما کانتی جدید موقت افسر بهداشت دکتر Sundari Mase گفت.

برای کسانی که نیاز به اطلاعات کلی در مورد ویروس جدید مقامات در حال ایجاد یک سری از خطوط تماس ویژه ای اختصاص داده شده به بخش های مختلف جامعه خواهد شد که کارکنان با زندگی انسان در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در حالی که coronavirus اضطراری همچنان ادامه دارد.

این خطوط تماس ویژه انتظار می رود که به صورت عملیاتی اواخر یکشنبه شب یا دوشنبه.

آنها بخشی از یک ramped تا تلاش برای بهبود ارتباطات و افزایش در دسترس بودن اطلاعات از طریق انواع راه از جمله SoCoEmergency.org رسانه های اجتماعی سیستم عامل و شماره 211 (یا بازدید از 211sonoma.org).

“ما فقط هولناک شده است با تماس های که در آن مردم می خواهند اطلاعات بیشتر” سونوما کانتی مدیر خدمات سلامت باربی رابینسون گفت شنبه. و متاسفانه برخی از کسانی که خواستار شدند و در آینده بر روی یک خط تلفن که قرار بود اختصاص داده شده برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی بنابراین ساخت آن را بسیار دشوار است برای پزشکان و متخصصین پزشکی دیگر برای رسیدن به شهرستان بهداشت عمومی پرسنل, او گفت:.

اما شهرستان سرپرستان’ اعلامیه هفته گذشته از یک محلی اضطراری برای بهداشت عمومی در آزاد کردن منابع اضافی است که اجازه خواهد داد که برای کارکنان اختصاص داده شده برای پاسخ به نگرانی های جامعه و سوالات around-the-clock او و Mase گفت.

مختلف خطوط تماس ویژه خاص به مدارس و اجرای قانون و حفاظت از آتش کارفرمایان و کسب و کار پزشکی حرفه ای و بی خانمان ارائه دهندگان.

ساکنان قادر خواهد بود برای پیدا کردن شماره تلفن در SoCoEmergency.org زمانی که خطوط تماس ویژه به صورت زنده از شهرستان سخنگوی جنیفر Larocque گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im