سونوما کانتی به دنبال دولت OK به بازگشایی پتیس در رستوران ها و کارخانه های لبنی مزه اتاق

Sonoma County آماده است اجازه می دهد تا صندلی در فضای باز در رستوران ها و بارها و از wineries همراه با اردوهای تابستانی برای کودکان و نوجوانان به مقامات محلی امکان استفاده از تازه آرام ایالت دستورالعمل که باریک گسترده تر از دولت واجد شرایط برای مرحله بعد از بازگشایی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در ظهر سهشنبه اعلام کرد, ضوابط جدید برای شهرستان برای بازگشایی بخش بزرگتر از اقتصاد خود را از جمله آستانه جدید برای محلی caseloads و COVID-19 مرگ و میر که در شهرستان سونوما در دیدار.

معیار جدید را حدود 53 از دولت 58 شهرستانهای واجد شرایط برای مرحله بعد از بازگشایی که شامل ناهار خوری در رستوران ها و بیشتر.

“خط پایین این است: مردم می توانند با سرعت خود را دارند و ما توانمند سازی محلی ما سلامت مدیران و مسئولان شهرستان است که درک خود را به جوامع محلی و شرایط” Newsom گفت.

در سونوما کانتی مقامات پیش نویس یک طرح است که اجازه می دهد درایو-از طریق فارغ التحصیلی مراسم اردوهای تابستانی برای کودکان و نوجوانان و پاسیو خدمات برای رستوران ها و کارخانه های لبنی و از wineries با توجه به دوشنبه صبح, ارائه, از دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت.

شهرستان سرپرستان امضا بر روی این طرح به اتفاق آرا تصویب نامه پشتیبانی به همراه اسناد و مدارک دیگر در حال ارسال به وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی برای تصویب. شهرستان طرح نیز قرار می دهد جلو معیارهای عقب این تصمیم باید در شهرستان coronavirus caseload رشد بیش از حد به سرعت.

“این است که در واقع بسیار متفکر روش مرحله به مرحله برای باز کردن یک نسبتا کوچک بخش از اقتصاد ما” گفت: سرپرست Lynda هاپکینز.

سونوما کانتی است مجموعه ای برای ارسال طرح خود را به دولت به عنوان به زودی به عنوان روز دوشنبه Mase گفت و در انتظار دولت تصمیم. با توجه به Newsom را اعلام اینکه منطقه سونوما کانتی است و در دولت جدید معیار.

معیار جدید را حذف می کند نیاز است که یک شهرستان باید صفر مرگ و میر و بیش از بیش از یک مورد در هر 10000 نفر ساکنان بیش از یک دوره دو هفته ای. به جای شهرستانهای استان باید بیش از 25 مورد در هر 100,000 ساکنان و یا بالاتر از 8% مثبت رای در میان مردم تست برای coronavirus. آنها همچنین باید بالاتر از 5% افزایش در بستری شدن در بیمارستان بیش از 7 روز و یا کمتر از 20 بستری شدن در بیمارستان در مجموع بیش از 14 روز است. دومی را تضمین کوچک شهرستانهای آیا دریافت جریمه فقط برای یک یا دو فوق العاده بستری شدن در بیمارستان.

Newsom همچنین گفت: در استان ها به زودی قادر خواهد بود به اجازه خرید یک باریک گسترده تر از فروشگاه های خرده فروشی و سالن مو برای بازگشایی شده است. او همچنین پیشنهاد کرد ورزش حرفه ای می تواند شروع در ماه ژوئن بدون تماشاگر. او گفت: “بازگشایی کلیساها شروع می تواند در عرض چند هفته.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

این داستان به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de