سونوما کانتی به دنبال دولت تریلر برای کمک به خانه افراد بی خانمان

Sonoma County مقامات هفته گذشته درخواست 10 تریلر از ایالت کالیفرنیا برای کمک به خانه مردم پاک از جو سه تظاهرات l دنباله بی خانمان اردوگاه در غرب سانتا رزا.

اما شهرستان درخواست درست دو روز قبل از این دنباله دار بود به زور بسته شده و نزدیک به دو هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد Jan. 14 دسترس بودن تا 100 تریلر برای شهرستانها و استان ها در مبارزه برای رسیدگی به این ایالت بی خانمانی بحران است.

در شهرستان Jan. 27 درخواست مقامات تبلیغ پیشنهاد خود را به عنوان جدایی ناپذیر و مکمل های غذایی به مجموعه ای از کوتاه مدت و دراز مدت پناهگاه اقدامات مورد تایید Dec. 23 توسط هیئت ناظران در هزینه $11.63 میلیون.

“به پایان این شهرستان درخواست 10 تریلر مورد استفاده قرار گیرد به عنوان انتقالی پناه و انتقالی مسکن تسهیلات برای JRT کارکنان به عنوان بخشی از مطلب طولانی مدت indoor-outdoor پناهگاه در حال توسعه هستند” این شهرستان گفت: دولت در آن نامه با استفاده از مخفف جو سه تظاهرات l دنباله.

پیشنهاد آمد در میان شهرستان عجله هفته گذشته برای تنظیم جمعیت و 60 فرد 2 میلیون دلار سرپناه موقت در لس Guilicos پردیس بزرگراه 12 در سانتا رزا. همه این واحد ها گفت: اشغال می شود با تعداد زیادی از سابق دنباله کارکنان — حداقل 100 نفر از 250 اعضای کمپ به گفته ناظران — آواره به گوشه دیگر شهر و یا شهرستان بدون سرپناه و یا خدمات است.

زمان سونوما کانتی کاربردی برای تریلر 45 در حال حاضر شده است برای صحبت با اوکلند اعطا می 15, تریلر Jan. 16 و 30 بیشتر از رفتن به لس آنجلس توسط Jan. 24.

“حتی اگر آن را ممکن است ما برخی از زمان به این معنا نیست که نمی توانیم با توجه به آن و گرفتن چیزهای ما آماده است” گفت: Rohish لعل سخنگوی در شهرستان بخش خدمات بهداشتی و درمانی.

باربی رابینسون, شهرستان, بهداشت, مدیر و سرب رسمی در بی خانمانی کاهش یافته است به مصاحبه روز سه شنبه.

آلیشیا Sutton دولت معاون وزیر بی خانمانی گفت: از طریق ایمیل که دولت مشغول است در گفتگو با “تعدادی از علاقه مند جوامع از جمله سونوما.”

“ما خواهد بود تصمیم گیری در یک نورد اساس” ساتون گفت: در ایمیل. “ما مشتاق برای دریافت آنها را به جوامع به سرعت.”

سرپرست جیمز گور در روز دوشنبه رسیده به فرمانداری برای پیگیری این شهرستان درخواست و ستایش تلاش های محلی برای مبارزه با بی خانمانی و گفت: این شهرستان اختصاص قابل توجهی دلار افتتاح شد اورژانس مرکز عملیات و “کبوتر به گرداب.”

“این نادر است برای مواجهه با یک مسئله با چنین احساسی شارژ تزلزل عقاید” گور نوشت: ارائه سپاس از فرماندار رهبری و امیدوار کننده به کار “دست در دستکش” با دولت حرکت رو به جلو است.

گور نیز دعوت Newsom و دستیاران خود را به بازدید از منطقه سونوما کانتی و یا ملاقات در ساکرامنتو و سپس به اشتراک گذاشتن یک عکس و اطلاعات در مورد لوس Guilicos روستای موقت پناهگاه بی خانمان مخالف Oakmont.

مسئولان شهرستان قبل از بسته شدن که 90 روز سرپناه گفت: آنها امید به ایجاد بیش از دو دائم indoor-outdoor پناهگاه هر خدمت به 40 نفر و احتمالا ایجاد یک پارکینگ سایت برای کسانی که مایل به اقامت شبانه در وسایل نقلیه خود را.

این شهرستان را کنار بگذارند $2.8 میلیون از آن صندوق به طور کلی به پرداخت هزینه برای آن دسته از امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>