Sonoma County schools گشتن به از سرگیری برنامه های کلاس ها بعد از ویروس خاموش کردن

“این جایی است که عدم اطمینان از آینده است” گفت: Guerneville مدارس سرپرست دانا Pedersen, یک عضو کمیته جلسه با Herrington و Mase چهارشنبه. “ما می آمد تا با انواع سناریوها و مدل های, اما من درک به تاریخ است که شده است وجود دارد هیچ تعهد برای کمک های مالی.”

مسئله این است که انتظار می رود بیشتر به نماد نابرابری در مراقبت های بهداشتی و سیستم مدرسه.

در آخرین آمار منتشر شده توسط county مقامات بهداشت عمومی 95 درصد از جوانان زیر 18 سال که آزمایش مثبت برای کروناویروس ها, لاتینی حتی اگر Latinos را تشکیل می دهند تنها 32 درصد از این گروه سنی countywide. جمعیتی تفاوت در گسترش ویروس می تواند نیاز به برخی از مدارس حتی کسانی که در همان منطقه به سادگی بازگشایی برنامه های سفارشی خود را برای جمعیت دانشجویی و نیازهای Kitamura گفت.

“این می تواند نگاه های مختلف,” او گفت:. “مردم ممکن است می خواهم به شنیدن این که, اما این واقعیت است.”

برای پدرسن بسته شدن مدارس قرار داده حاد فشار بر خانواده در منطقه خود.

“هفتاد و پنج درصد (دانشجويان) در حال حاضر زندگی در نوعی از فقر” او گفت:. “پدر و مادر ما نیاز به بازگشت به کار. که کل یک چالش به خودی خود است.”

بخشی از این مسئله است که مدارس نیست به سادگی از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر کلاس های درس در دوره گذشته است. برای بسیاری از مدارس و مناطق و مدارس جایی برای مراقبت از کودکان قبل و بعد از مدرسه صبحانه و ناهار برنامه ها و جامعه مراکز منابع.

شهرستان طرح مورد بحث با Mase در روز چهارشنبه است که به معنای مجموعه ای از قوانین و دستورالعمل های بهداشتی که از رهبران منطقه می کرافت بیشتر فردی قصد رفتن به جلو Herrington گفت. چه کار ممکن است برای کوچکتر و مناطق روستایی ممکن است کار برای بزرگتر مناطق مانند سانتا رزا کالیفرنیا ویندزور و کوتاتی-رونرت پارک.

شهرستان سانتا رزا مدارس دارای 200 نفر کمیته با کارکنان و معلمان و والدین و دانش آموزان در گروه کار به سادگی یک نقشه راه برای بازگشایی شده است. هدف این است که به یک طرح برای ارائه به هیئت امنا در تاریخ 8 ژوئیه.

خواهد لیون رئیس SRTA گفت: پتانسیل آلودگی متقاطع در دانشگاه ها بالا خواهد بود حتی اگر مناطق حرکت به نیم روز بلوک برنامه و یا حتی همگروهی گروه های دانشجویی.

“هنگامی که شما در واقع در یک محیط مدرسه آن را مخالف دقیق از اجتماعی فاصله,” او گفت:. “چه تعداد از دانش آموزان شما می توانید در یک کلاس درس و حفظ اجتماعی فاصله? زیرا آنها فرزندان این تعداد ممکن است به صفر برسد.”

“مردم فکر می کنم فقط به بچه ها ماسک و پاک کردن همه چیز را هنگامی که آنها را ترک. آن را 10 برابر بیشتر از این پیچیده تر” لیون گفت.

برای کلووردیل سرپرست جرمی دکر دست و پنجه نرم با همیشه در حال تغییر لیست گمنام دشوار است هر دو در منطقه کارکنان و دانش آموزان و خانواده های آنان است.

“من می دانم که پدر و مادر باید نا امید. من نا امید,” او گفت:. “پدر و مادر نیاز به دانستن چه روز من و بچه ها رفتن به مدرسه و چه ساعت؟'”

اضافه کردن به که عمیق کاهش بودجه و هزینه های اضافه شده و بچه های مدرسه تجربه خواهد نگاه متفاوت آمده اوت.

“ما به طور کامل shortchanging بچه ها با 10 درصد کاهش,” او گفت:

“این یک سنگین آسانسور برای مناطق آموزش و پرورش” دکر گفت. “ما در حال مدبر. ما همیشه یک راهی, اما آن را به سختی در کودکان و نوجوانان است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>