Sonoma County school اقدامات لبه و نزدیک به پاساژ

Sonoma County منتشر شد و بزرگترین آن دسته از شمارش آراء پس از انتخابات شب آشکار است که تمام پنج مدرسه پیوند اقدامات جمعا به مبلغ 84 میلیون و مدرسه بسته مالیاتی موفق هستند اما یک پیشنهاد نیم درصد مالیات بر فروش به صندوق شهرستان آتش نشانی و خدمات هنوز شکست در روز چهارشنبه.

در مورد 44,000 آراء اضافه شد به نتایج انتخابات یکشنبه آوردن تعداد شمارش آراء تا به 143,429 گفت: Deva نیا در این شهرستان ثبت نام از رای دهندگان. او تخمین زده می شود ممکن است به عنوان بسیاری از 38,000 آراء چپ به دفعات مشاهده شده از جمله 25,000 پست الکترونیکی-در رای گیری که او امیدوار خواهد بود گزارش شده در نتایج انتخابات توسط پنج شنبه.

نتایج جستجو برای سه شهرستان سرپرست مسابقات برگزار شد تا با سابق سانتا رزا شهردار کریس Coursey حفظ خود را 53 درصد سرب بیش از وقت سرپرست Shirlee زین. امتیازهای سوزان خور و فیلم آموزش هاپکینز نگهداری راحت منجر بیش از مخالفان خود را پس از دریافت 61% و 80% از آرا بود.

پنج مدرسه پیوند به اقدامات در رای گیری در نظر گرفته شده برای بهبود زیرساخت های مدارس در سانتا رزا Geyserville سباستوپول و هلدزبرگ مورد نیاز 55 ٪ اکثریت به تصویب. تعداد کمی از این مسابقه شدند و بیش از حد نزدیک به تماس در شب انتخابات اما همه پنج اقدامات شد عبور از آستانه است که با دسته ای جدید از شمارش آرا در چهار شنبه.

گران ترین پیوند در انتخابات بود اندازه گیری C که خواسته Bellevue اتحادیه مدرسه منطقه رای دهندگان به حمایت از $28 میلیون دلار اوراق قرضه. روز چهارشنبه آن را دریافت کرده بود تقریبا 58 درصد از آرا.

اندازه گیری که خواسته Geyserville Unified School District رای دهندگان به تصویب $22 میلیون اوراق قرضه دریافت 56 درصد از آرا. اندازه گیری D که تایید $9.4 میلیون دلار اوراق قرضه برای Roseland منطقه مدرسه گذشت با 59 درصد آرا جمعه. ساکنان در سباستوپول اتحادیه مدرسه منطقه تصویب $17.5 میلیون اوراق قرضه با اندازه گیری الکترونیکی دریافت نزدیک به 64 درصد آرا. و اندازه گیری, F a $7.5 میلیون دلار اوراق قرضه برای طرف غربی در اتحادیه مدرسه منطقه نیز عبور از آستانه و پس از دریافت حدود 59 درصد آرا.

اندازه گیری B, a $79 بسته مالیاتی در طی هشت سال برای غرب شهرستان سونوما اتحادیه دبیرستان منطقه برگزار شد باریک و سرب با حدود 67 درصد آرا. قبل از دسته ای جدید از شمارش آراء اندازه گیری شد در حال سقوط کوتاه از دو سوم اکثریت لازم برای تصویب.

جیم والتون که زد کمپین برای اندازه گیری B گفت که او “رها” با نتایج جدید. بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود حرفه ای ویژگی های آموزش و پرورش و هنر و برنامه های حمایت از حقوق معلمان و کارکنان در منطقه که شامل دو مدرسه در سباستوپول و یکی در فرستویلل.

“این برنامه است که … ما را در منطقه ایستادگی بنابراین ما می خواهیم به ادامه که” او گفت:.

دو دیگر اقدامات در انتخابات هر چند هنوز هم در حال سقوط کوتاه از اکثریت دو سوم آنها نیاز به تصویب. اندازه گیری من یک پیشنهاد 30 سال گسترش سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل فعلی چهارم-درصد مالیات دریافت فقط 51 درصد از آرا را در شهرستان سونوما توسط چهار شنبه.

و اندازه گیری G که تخمین زده می شد به تولید حدود 51 میلیون در سال برای برخی از سه ده آتش سازمان دریافت حدود 63 درصد آرا. تیم Aboudara رئیس جمهور از سانتا رزا آتش نشانان اتحادیه اروپا گفت که او “نه سوپر تشویق” اندازه گیری منتقل می شد اما هنوز امید باقی مانده uncounted آراء را تفاوت در شمارش نهایی. تمام نتایج انتخابات خواهد بود گواهی شده در مارس 31, با توجه به نیا.

“در صنعت ما با برخی از بزرگترین پیروزی شده اند و آنهایی که در آن ما نمی فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده شدن و ما آن را کشیده با پوست ما دندان” Aboudara گفت. “بنابراین هنوز هم وجود دارد که امید و خوشبینی است.”

اما اگر نتیجه دارای آن خواهد شد یک ضربه به آتش محلی سازمان که امیدوار به استفاده از این بودجه برای تقویت wildfire پاسخ و تلاش های پیشگیری از, در علاوه بر این به آتش نشان استخدام و حفظ و نگهداری. Aboudara گفت: مقامات آتش نیاز به بحث در مورد چگونه آنها قادر خواهید بود برای افزایش این منابع بدون آن بودجه اضافه کرد که مناطق منحصر به فرد ممکن است به آمده تا با راه حل های خود را به عنوان مخالف به یک countywide پیشنهاد شد که قصد پشت اندازه گیری G.

“اگر اندازه گیری G می آید تا ما را از به رسمیت شناختن آن است که تصویر بزرگ راه حل برای تصویر بزرگ مشکل” Aboudara گفت. “اگر ما نمی تواند آن را حل کند در تصویر بزرگ ما در حال رفتن به آمده تا با کوچکتر تصاویر.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de