Sonoma County گزارش 4th coronavirus مرگ

Coronavirus ادعا کرده است که زندگی یک چهارم سونوما کانتی ساکن شهرستان مقامات بهداشت گفت: صبح روز دوشنبه. و مانند هر یک از دیگران قربانی سالمندان ساکن ،

“نشانگر آن است که ما نه از جنگل” Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase گفت: دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی با فشار دموکرات هیئت تحریریه.

“اساسا ما با داشتن بیشتر موارد هر روز,” او گفت:. “ما گزارش جایی در بین 5 و 15 مورد در هر روز شده اند و بسیار به طور پیوسته تا حدودی به این دلیل ما در حال تست بیشتر مردم و تا حدودی به دلیل COVID وجود دارد و آن را به راحتی منتقل می شود.”

فرد سن و جنسیت و محل اقامت و آنها راه آنها قرارداد این ویروس اعلام نشده است. شهرستان بارها کاهش یافته است به ارائه چنین اطلاعات بیشتر در مورد محلی COVID مرگ و میر.

مرگ می آید حدود یک هفته پس از بخش گزارش سوم آن مرگ در مارس 3. قبل از آن این ویروس تا به حال شده است در ارتباط با مرگ از آوریل 10. همه مرگ و میر تا کنون بوده است از مردم گفته می شود سن 65 ساله یا مسن تر.

Mase روز دوشنبه تکرار یافته های گزارش شده به تازگی توسط بهداشت عمومی اپیدیولوژی — که یک معامله خوب از ویروسی انتقال اتفاق می افتد در خانه های مردم.

“به یاد داشته باشید اگر شما یک خانواده, تماس, شما به احتمال بسیار زیاد آلوده شده اند توسط خود اعضای خانواده” Mase گفت.

“و تا زمانی که مردم به خصوص بیش از 65 یا کسانی که با شرایط اساسی دریافت COVID نتایج وخیم می شود و دوباره در ریشه آنچه که ما در حال تلاش برای انجام این کار برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر” او گفت:. “و من فکر می کنم مرگ به سادگی تاکید این واقعیت است که این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام.”

در سونوما کانتی وجود داشته است 309 تایید موارد این ویروس با توجه به شهرستان ها COVID-19 داده است. از این 168 طبقه بندی شده به عنوان بهبود در حالی که 137 در نظر گرفته شده فعال است.

شده اند وجود دارد 9,605 coronavirus تست های انجام شده در این شهرستان است.

تست در شهرستان سونوما شده است به طور چشمگیری افزایش یافته است در هفته های اخیر. در هفته گذشته دو دولتی تست سایت باز شد به همه ساکنان است که نیاز و یا می خواهید یک آزمون. این دو سایت به تنهایی ظرفیت به روند 260 آزمون و برنامه وجود دارد به دو برابر این حجم.

بررسی برای به روز رسانی بر روی این شکستن داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de