Sonoma County می رسد 120 coronavirus موارد به عنوان سواب کمبود مانع تست

نمایش نتایج: از حدود 200 تست برای coronavirus در حال حاضر در آینده روزانه در سونوما کانتی آشکار یک تعداد انگشت شماری از موارد جدید در هر روز و یک گروه بزرگتر از مردم گرفتن تست شده اما هنوز آلوده با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

شهرستان گزارش پنج مورد جدید از COVID-19 روز سه شنبه, آوردن مجموع به 120 موارد تشخیص داده شده در میان 2,791 مردم تست شده تا کنون. که شامل 81 فعال موارد 38 کسانی که بهبود یافته اند و یکی مرگ یک مرد محلی که تسلیم به بیماری مارس 20.

بهداشت عمومی افسر Sundari Mase گفت: یک شبکه تجاری دولتی و بیمارستان های مبتنی بر آزمایشگاه افزایش یافته و ظرفیت خود را برای اجرای آزمایش, اما آنها هنوز هم مانع کمبود نمونه سواب مورد نیاز برای پزشکان به جمع آوری نمونه از مردم در بینی و گلو.

“مسئله بزرگ است سواب” دکتر Mase گفت: در این شهرستان هیئت ناظران نشست. “آنها به ارزش و وزن خود را در طلا است.”

سواب در تامین کوتاه مدت هستند در سراسر کشور و کالیفرنیا.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز شنبه اعلام کرد او در راه اندازی یک کار جدید نیروی با یک ماموریت به آدرس تست کمبود و گفت که بیشتر تست شد بسیار مهم بهداشت عمومی ابزار در دولت را تلاش برای جلوگیری از گسترده بیماری از قریب به اتفاق بیمارستان.

Mase گفت: این شهرستان تا کنون بدون دریافت حمایت از دولت و یا دولت فدرال در گرفتن سواب بنابراین مقامات بهداشت تلاش کرده اند برای دریافت خلاق است. این شهرستان دارای tapped منطقه STD درمانگاه برای کلامیدیا سواب اما آن تامین شده است از بین برود و همچنین.

Mase گفت: قیصر و ساتر داده اند county سواب و برخی از آنها “به EOC به طور معجزه آسایی من نمی دانم از کجا.” در همه شهرستان 1,000 سواب باقی مانده برای ادامه تهاجمی آن نظارت برنامه با هدف قرار دادن زندانیان و اجرای قانون مقامات در زندان شهرستان و مردم در بی خانمان و پرستاری ماهر جوامع است.

“که فقط از آن ما هستند” Mase گفت. “ما فقط نیاز به دریافت بیشتر از گوش پاک کن.”

این شهرستان پیش بینی اوج از موارد در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن با 1500 نفر نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

که اطلاعات منتشر شده در هفته گذشته توسط استانداری توسعه داده شد توسط یک اپیدمیولوژی در امپریال کالج لندن با استفاده از روشهای آماری و داده های دیگر منحصر به فرد به شهرستان سونوما. این شهرستان در انتظار یک مجموعه دیگر از پروژه های از لندن اپیدمیولوژی است که عبارتند از: به طور کلی تعداد زیادی از مردم انتظار می رود زده با COVID-19 نه فقط بستری شدن در بیمارستان و برنامه ریزی برای تعداد مرگ و میر های مختلف گروه های جمعیتی.

در مصاحبه روز سه شنبه Mase گفت که او خود را “از دست محاسبه” است که بستری شدن در بیمارستان نشان دهنده حدود 20 ٪ از تمام موارد با قرار دادن یک تخمین تعداد افراد آلوده به COVID-19 در اوج و در حدود 7,500.

مدل های دیگر, از جمله به طور گسترده ذکر شده در مطالعه انجام شده توسط دانشگاه واشنگتن قرار داده اند اوج زودتر. اما Mase گفت: کسانی که بر اساس “قلم مو پهن ویژگی” برای کل دولت و نه از نوع کانتی-داده های خاص مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه پیش بینی او دریافت شده از لندن ،

هنوز هم پیش بینی که چگونه بسیاری از مردم را مریض هنگامی که یک هدف در حال حرکت یکی را تحت تاثیر قرار چگونه به خوبی مردم رعایت جداسازی دستورات و اقدامات دیگر به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس به یک دیگر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>