سونوما کانتی نوشته های یکی از بزرگترین روز پرش در coronavirus موارد

Sonoma County انجام شده حداقل 2,915 آزمون و دریافت شده است حدود 200 تست در هر روز. Mase نمی گویند که چگونه بسیاری از مردم را به آزمایش می شود به صورت روزانه به یک ایده بهتر چگونه این ویروس در حال گسترش است به صورت محلی.

او اشاره کرد که مقامات شهرستان به دنبال اضافی مدل سازی داده ها برای تعیین “چه سطح از تست ما نیاز داریم برای رسیدن به یک ایده بهتر از سطح عفونت در جامعه است.”

Mase گفت که او امیدوار است نتایج جدید مدل آماده خواهد شد در اوایل هفته آینده.

“اطلاعات بیشتر در ما بیشتر به ما می گویند در مورد آنچه اتفاق می افتد,” او گفت:, و اضافه کرد که “بهترین سناریو این است که ما لازم نیست که یک افزایش در همه, اما من شک دارم که (اتفاق می افتد).”

یک نفر از هر 6 از 16,957 تایید coronavirus بیماران در کالیفرنیا در بیمارستان بستری شده است و حدود 40 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری و یا 1,154 شده اند قرار داده شده در واحد مراقبت های ویژه با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است. به تاریخ 20 نفر در شهرستان سونوما در بیمارستان بستری شده است با COVID-19.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در یک جلسه توجیهی روزانه پخش بیش از رسانه های اجتماعی شنبه اعلام کرد که کالیفرنیا را خرید $1.4 میلیارد دلار از تجهیزات حفاظت فردی مورد استفاده توسط کارگران بیمارستان اجازه می دهد دولت به خرید 200 میلیون ماسک در هر ماه از جمله 150 میلیون N95 ماسک پرطرفدار توسط پرستاران.

سانتا رزا آتش نشانی چهارشنبه اعلام کرد که یک کارمند در آن بخش عملیات آزمایش مثبت برای COVID-19 و حداقل 10 نفر دیگر تست منفی و هشت دیگران یا قرنطینه بیمار در انتظار نتایج آزمایش و یا در حال انتظار برای علامت-رایگان برای مدت 72 ساعت.

این شهر از طریق سخنگوی Adriane مرتنز کاهش یافته است به افشای رتبه و یا موقعیت کارمند اما گفت: “فرد “یک پاسخ اول در درون سازمان آتش نشانی و نه یک کارمند غیر نظامی.”

“این مورد جدا است و نه ارائه هر گونه قرار گرفتن در معرض به گروه یا جامعه” مرتنز گفت: در یک ایمیل.

پیش بینی افزایش منطقه سونوما کانتی یک معامله با دانشگاه ایالتی سونوما برای ایجاد 580 موقت تخت بیمار در رونرت پارک پردیس مرکز تفریح و سرگرمی و مسکن. این “جایگزین مراقبت از سایت” برای بیمارانی که نیاز نیست حاد مراقبت های پزشکی Mase گفت.

این حرکت را به طور چشمگیری گسترش بخش اورژانس سهام از تخت بیمارستان به عنوان مقامات به دنبال جلوگیری از گریم صحنه های در حال ظهور از یک ضعف شهر نیویورک که در آن یک پارک در نظر گرفته شده به صورت موقت تدفین و سرباز گارد ملی بوده است عکس در حال بارگذاری بدن به شرکت اجاره ون. Mase اعتبار شهرستان را پناهگاه در محل سفارش یک نسخه از آن موثر بوده است از اواسط ماه مارس با یک کاهش عظیم در انتظار coronavirus caseload و گفت: قوانین سختگیرانه کمک خواهد کرد که نگه داشتن محلی سیستم مراقبت های بهداشتی بالاتر از آب است.

“مدل سازی به ما نشان می دهد که اگر ما پناه در محل انتظار داریم به پنج برابر بیشتر موارد از ما انتظار دارند در حال حاضر در سونوما کانتی” Mase گفت.

Mase گفت: این شهرستان مشغول به کار بود با محلی هیت ارائه دهندگان مراقبت به آماده شدن برای یک خروش و نگاه به اضافه کردن بیشتر تخت بیمارستان — در حال حاضر به اندازه کافی وجود ندارد در سونوما کانتی برای دیدار با پیش بینی افزایش است.

اما Mase به ذکر است که بیمارستان ها باید “افزایش برنامه های” در محل برای مقابله با خواسته های بیش از حد در سیستم مراقبت های بهداشتی و ابراز اعتماد به نفس که همراه با ظرفیت اضافی در SSU “ما به اندازه کافی تخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>