Sonoma County, PE معلمان خلاق در دوران آموزش از راه دور

انگلیسی, تاریخ هنر آشپزی — همه افراد هستند که به خوبی ترجمه برای یادگیری آنلاین. اما PE? معلمان تربیت بدنی در شهرستان سونوما مجبور به دریافت خلاق برای نگه داشتن دانش آموزان خود را فعال و درگیر در این زمان آموزش از راه دور.

“ما در حال پرواز طراحی این درس گفت:” ارنستو اوبین یک Piner دبیرستان PE معلم برای نه سال گذشته. “ما قطعا انجام آنچه ما به طور معمول است. هدف ما این است که همیشه آن را مربوط به دانش آموزان دبیرستانی و آن را مربوط به امروز است.”

آنلاین PE حال انجام است گروه جک پریدن در زوم. وجود دارد هیچ چیز مانند فیلم dodgeball.

زمانی که coronavirus تهدید واقعی تبدیل شد به صورت محلی PE معلمان در سراسر منطقه تا به حال به سرعت انطباق نمونه طرح درس که ممکن بود در یک بازی چوگان سرپهن مسابقات این هفته در یک سال نرمال به نرمال — آموزش از راه دور که در آن معلمان و دانش آموزان خود به همراه یک لپ تاپ یا کامپیوتر.

به عنوان رخصتی بهار نزدیک در مارس و آن را به نظر می رسد مدرسه ممکن است برای چند هفته بسیاری از معلمان در زمان زمان برای یادگیری در کلاس درس گوگل و زوم نهفته به طوری که آنها می تواند نگه داشتن کلاس های خود را در مسیر در طول تمدید شکستن.

سانتا رزا بالا بدنی وزارت آموزش و پرورش سر کنی Knowlton کارکنان راه اندازی گوگل کلاس درس با هم.

“ما سهم دفاتر بنابراین ما نشسته با هم همکاری کرد و در مورد چگونه ما ممکن است این کار را انجام,” او گفت:. “ما مجموعه تکالیف برای دانش آموزان بخواهید آنها را برای بررسی در راه اندازی یک چالش است.”

معلمان به دانش آموزان یک طرح کلی از وظایف در چالش و یوتیوب لینک کلیک کنید برای برخی از تمرینات. آنها با پر کردن اشکال گوگل با آنها چگونه بود. برخی از مصرف ویدئوها از تمرینات خود را.

“ما در حال یادگیری به عنوان ما به” Knowlton گفت. “شما باید خلاق به کودکان و نوجوانان ،

هفته گذشته اوبین کلاس را تماشا و در مورد یک خبر تصویری در مورد گسترده تر مالی تاثیر shutdown از ورزش حرفه ای.

“این نه تنها ثروتمند ورزشکار. ما صحبت در مورد اثر trickle-down به مشترک فرد فروشندگان ورزشگاه کارگران صدها نفر از کارکنان در هر رویداد” اوبین گفت. “که مربوط به هر دانش آموز — مردم خارج وجود دارد فقط در حال کار سخت برای زندگی در شهرستان سونوما. آن را در مورد COVID و اثرات بر ما.

“که هرگز انتساب ما به طور معمول تا کنون فکر در کلاس عادی تنظیم می باشد.”

اوبین میزبان زوم کلاس هر سه شنبه با دانش آموزان خود را. آنها بحث در مورد کلاس جدید نیاز: فعالیت های روزانه ورود و هفتگی انتساب.

“ما نیاز دانش آموزان ما به انجام حداقل 20 دقیقه در روز فعالیت فیزیکی از دوشنبه تا جمعه. دانش آموزان با ورود این اطلاعات به گوگل اسناد که آنها ارائه و در پایان هفته در, گوگل, کلاس درس,” او گفت:.

“آنها باید آزادی نهایی برای انتخاب یک فعالیت آنها مربوط به چیزی است که آنها لذت بردن از انجام. آن می تواند هر چیزی راه رفتن با مادر خود را 20 دقیقه در روز” اوبین گفت.

چندین نفر از دانشجویان در حال بازی کردن بازی های ویدئویی تمرینات مانند حلقه مناسب ماجراجویی که در آن شخصیت در یک دنیای فانتزی شکست دشمنان با استفاده از زندگی واقعی ورزش. دیگران در حال انجام یوگا و برخی از مجموعه تمرین مناطق در گاراژ خود را.

“ما برای بیشتر قسمت ها اعتماد به آنچه که دانش آموزان ما در حال قرار دادن در سیاهههای مربوط به خود را صادقانه است. این یک سیستم کامل” اوبین گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de