سونوما کانتی به مقامات پیشنهاد لغو بزرگ داخلی حوادث به گارد در برابر coronavirus

برای حفاظت در برابر گسترش coronavirus منطقه سونوما کانتی سلامت عمومی افسر در روز چهارشنبه توصیه لغو و یا به تعویق افتادن بزرگ و سالن اجتماعات و به طور خاص کسانی که مربوط به افراد 60 ساله و مسن تر و افراد با شرایط پزشکی مزمن.

توصیه علائم مهم ترین مکان حرکت تا به امروز در این شهرستان در برابر رشد جهانی همه گیر. این اولین مقام عمل مطرح موقت بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase که رسما منصوب شنبه.

توصیه می افتد کوتاه از یک سفارش که شهرستان گفت: مقامات بهداشت عمومی افسر مجاز است را باید یکی باشد. شهرستان سخنگوی جنیفر Larocque گفت: توصیه این است که به هر گونه اطلاعات جدید در مورد coronavirus این بیماری تنفسی است که باعث COVID-19.

Larocque گفت: هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی از جامعه گسترش و او با اشاره به زبان در این شهرستان خبر منتشر شده که اعلام می آید “از فراوانی از احتیاط.”

“در طول بهداشت عمومی اورژانس ما اولویت شماره 1 است که برای حفظ مکان امن” هیئت ناظران معاون سوزان خور گفت: در انتشار. “از آنجا که شرکت کنندگان در بزرگ داخلی حوادث اغلب در مجاورت نزدیک به دیگران هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیمار است. ما نمی توانیم خطر گسترش coronavirus در جامعه ما بنابراین ما در حال درخواست از سازمان دهندگان این رویداد به لغو یا به تعویق انداختن خود به داخل سالن حوادث تا تاریخ بعد.”

Mase را راهنمایی خواهد بود در اثر دو هفته پس از آن که مقامات شهرستان خواهد داد که advisement. این امر در داخل سالن اجتماعات از 50 یا بیشتر مردم است و گفت: به درخواست مردم 60 ساله یا مسن تر و کسانی که با شرایط مزمن پزشکی که “از دیگران در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید نسبت به عموم است.”

مشاوره به نظر می رسد به تاثیر همه چیز را از خدمات کلیسا به فوق scholastic, فعالیت های اجتماعی, حوادث در زندگی کمک و امکانات جامعه جمع آوری اعانه. مقامات شهرستان تاکید کرد که توصیه باقی مانده nonbinding در این نقطه است.

Sonoma County سه مورد تأیید از coronavirus به تاریخ که همه آنها در انزوا در سانتا رزا بیمارستان با توجه به انتشار.

“وزارت خدمات بهداشتی و درمانی است که با همکاری نزدیک با همکاران ما در مرکز ملی کنترل و پیشگیری از بیماری و California Department of Public Health به اطمینان حاصل شود که ما در حال ارائه ترین تا به روز اطلاعات و مشاوره” Mase گفت: در انتشار. “شهرستان کارکنان نیز همکاری با شهرستانها و مدارس و سازمان های دیگر برای آموزش ساکنان ساده و موثر اقدامات آنها می تواند (را) به نگه داشتن آنها را سالم و جلوگیری از گسترش این ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de