Sonoma County مقامات در حال آماده شدن برای دراز مدت نبرد به کنترل coronavirus

در مصاحبه روز شنبه, خدمات بهداشتی و مدیر باربی رابینسون گفت: تعداد محدودی از فشار منفی در اتاق لازم برای منزوی کردن یک بیمار عفونی در چند بیمارستان بزرگ در این شهرستان آن را “معقول و منطقی به نتیجه گیری کرد که آن دسته از افراد می تواند شناسایی شود” اگر نهاد شناخته شده بودند در نقض مستقیم قانون فدرال است که این شهرستان موظف به رعایت است.

رابینسون همچنین گفت که در وزن خطر نقض حریم خصوصی بیمار در برابر منافع عمومی در دانستن که در آن بیماران در طول آنچه که در حال حاضر یک دوره گسترده قطعیت وجود دارد در واقع در معرض خطر بیشتری به نسبت بهره مندی, از جمله احتمال این که بیماران نیاز به مراقبت ممکن است اجتناب از درگیر بیمارستان که بیمارستان عملیات ممکن است مختل شده توسط تماس های تلفنی و سوالات; و که وجود دارد ممکن است ناخواسته حضور رسانه های.

“مردمی که مایل هستند اطلاعات, و ما می خواهم که قادر به پاسخ به آنها را در شیوه ای مناسب با اطلاعات مناسب” رابینسون گفت. “….اما ما واقعا می خواهید برای محافظت از سلامت و ایمنی بیمار به عنوان به خوبی.”

شهرستان سرپرستان پشتیبانی تصمیم او. دو نفر از آنها جیمز گور و دیوید Rabbitt گفت: آنها شنیده از یک CDC رسمی در طول سفر به واشنگتن دی سی پیش از آن در هفته که اطلاعات بیمار و نگهداری مورد نیاز به خصوصی نگه داشته شود.

سرپرستان’ به اتفاق آرا تصویب هر دو یک اورژانس محلی و محلی بهداشت و درمان اضطراری گسترش در محلی اعلامیه ساخته شده در اوایل این هفته و آمد در همان زمان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ساخته شده خود را اعلام برای ایالت کالیفرنیا است.

Godley گفت: دولت اضطراری ممکن است اجازه می دهد شهرستانهای استان به درخواست برای بازپرداخت تا 75 درصد از محلی پاسخ هزینه های.

همچنین چهار شنبه, ایالات متحده آمریکا مجلس تصویب $8.3 میلیارد اضطراری بسته به مبارزه با گسترش coronavirus و حمایت از درمان و پژوهش است. سنا می رود که به اندازه پنج شنبه.

CDC همچنین آزادسازی معیارهای تست اجازه می دهد پزشکان به تصمیم می گیرید اگر بیماران خود حکم بررسی برای امکان COVID-19 عفونت است. جدید CDC دستورالعمل چهارشنبه منتشر توصیه پزشکان برای اولین بار حکومت آنفلوانزا و سایر بیماری های تنفسی و همچنین تعیین اگر یک بیمار تماس نزدیک با یک آزمایشگاه مورد تایید شده در حالی که مسری یا اگر او سفر به تحت تاثیر قرار مناطق جغرافیایی مانند چین و ایران و ایتالیا و ژاپن و یا کره جنوبی.

گسترش تست پارامترهای بیشتر برجسته در سراسر کشور کمبود کیت های آزمایش ،

“ما لازم نیست که کامل منابع است که ما باید در عین حال” فیلیپ گفت.

در اوایل این هفته مقامات شهرستان تایید کرد که فیلیپ تا به حال استعفا داد و او را پست خواهد پر شود به طور موقت تا زمانی که یک جایگزین می توان از طریق یک ملی فرآیند استخدام.

فیلیپ که روز گذشته به عنوان شهرستان بهداشت افسر مارس 16 روز چهارشنبه گفت او در حال شکل گرفتن یک دستیار مدیر در CDC در آتلانتا در مارس 30. فیلیپ گفت: او پذیرفته شده و موقعیت در اوایل این سال است.

“این واقعا یک فرصت بزرگ است. من ترجیح می دهم نه به صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد که چون من اختصاص داده شده به هزینه هر دقیقه من می ممکن است در حالی که من در اینجا به کار در coronavirus,” او گفت:.

پرسید که آیا او نگران بود در مورد پیام او خروج ممکن است ارسال به عموم مردم در طول یک اورژانس بهداشت فیلیپ گفت: بهداشت عمومی محلی کمپین نه تکیه بر تلاش های یک فرد است اما “در مورد تیم ما در تلاش است.”

“به همین دلیل ما باید این اورژانس اعلامیه قادر به جلو و در منابع” او گفت:. “ما باید کل گروه مدیریت اضطراری که ایستاده است این با ما است. بنابراین من مطمئن هستم در تیم ما رویکرد که ما آماده خواهید بود بسته چه اتفاقی می افتد.”

فیلیپ ارسال خواهد پر شود توسط دکتر رابرت بنیامین که مقامات شهرستان به عنوان یک “سطح ملی و بین المللی به رسمیت شناخته شده” بهداشتی و پیشگیرانه پزشکی پزشک. مقامات گفت: بنجامین به تجربه رهبری در سیاست های توسعه و اجرای برنامه و مدیریت در سطح محلی و ایالتی و ملی سطح.

بنیامین در حال حاضر یک برنامه سل مشاور و سل پزشک برای بخش عمومی وزارت بهداشت. او به عنوان سرپرست معاون بهداشتی افسر شهرستان مارین و هر دو موقت بهداشت عمومی افسر و مدیر کنترل بیماری مسری برای آالمدا کانتی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im