Sonoma County مرد می میرد ‘اورژانس پزشکی’ در زندان رزرو منطقه

یک مرد مرده در سونوما کانتی زندان در اوایل روز شنبه پس از تجربه نامشخص پزشکی اورژانس در داخل مرکز رزرو منطقه است.

این مرد 59 ساله در منطقه سونوما کانتی ساکن دستگیر شد توسط دو رونرت پارک افسران شب قبل به ظن اینکه تحت تاثیر یک ماده کنترل و نقض آزادی مشروط, مقامات گفت.

او تحت غربالگری پزشکی توسط تادیبی کارکنان قبل از رزرو به زندان زمانی که او با تجربه اورژانس باعث کارکنان برای شروع CPR و یک آمبولانس, Santa Rosa پلیس ستوان دن Marincik گفت. Marincik نمی تواند استادانه درست شده در طبیعت انسان, اورژانس های پزشکی, او گفت:.

مرد مرده در این مرکز در حدود 12:30 صبح و سانتا رزا اداره پلیس نامیده می شد به بررسی در مرگ بازداشت به عنوان بخشی از یک پروتکل برای بحرانی و حوادث مربوط به شهرستان سونوما اجرای قانون است.

“هدف اساسی پایین می آید به پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده فقط ایجاد یک جدول زمانی نه تنها برای بعد از او دستگیر شد اما آنچه رخ داده است قبل از” Marincik گفت.

مرگ این مرد آمد و حدود دو ساعت پس از رونرت پارک پلیس اطلاع داده شد 10:30 p. m. گزارش از یک فرد مشکوک در لاس کسیتس د سونوما Mobile Home Park, در Bridgit درایو Marincik گفت.

دو افسر در پاسخ به تماس گرفت و این مرد را بازداشت کرده است. Marincik ارائه چند در مورد جزئیات دستگیری گفته محققان هنوز جمع آوری اطلاعات در مورد این حادثه که از صبح روز شنبه و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در مصاحبه افسران درگیر است. آنها همچنین نیاز به بررسی بدن فرسوده, تصاویر و فیلم های گرفته شده در طول بازداشت.

“در این مرحله ما باور نمی کنیم که هر چیزی به غیر از قرار دادن به دستبند است که هر نیروی دیگر مورد استفاده قرار گرفت” Marincik گفت: تحقیقات مقدماتی.

ماموران سپس به رونرت پارک ایستگاه پلیس و پس از یک دوره کوتاه از زمان یکی از افسران سوار مرد به زندان است. انسان در فرایند پزشکی مورد بررسی قرار گرفت اما هنوز رزرو به زندان زمانی که او تا به حال اورژانس Marincik گفت.

پزشکی غربالگری به طور معمول چند دقیقه طول می کشد و شامل فیزیکی بررسی arrestee و همچنین در نظر گرفتن علایم حیاتی خود و پرسیدن سوال در مورد سابقه پزشکی Marincik اضافه شده است.

Marincik نمی دانم که آیا این مرد شکایت کرده و از هر گونه درد و یا صدمات بین زمان دستگیری او و زمانی که او وارد زندان است. به عنوان بخشی از بخش تحقیقات کارآگاهان نیز نقد و بررسی فیلم های نظارت از زندان, او گفت:.

بررسی فرستاده خواهد شد به Sonoma County دفتر دادستان منطقه پس از آن به پایان رسید. دادستان خواهد شد و سپس تعیین اینکه آیا اتهامات جنایی ضروری در انسان مرگ Marincik گفت.

Sonoma County, دفتر پزشکی قانونی را انجام کالبد شکافی انسان. نام او منتشر نشده شنبه در انتظار آینده از قوم و خویش های اطلاع رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de