Sonoma County کتابخانه ها شروع به منظقه وانت در 5 شاخه است. در اینجا چگونه کار می کنند

Sonoma County Library راه اندازی خواهد شد منظقه وانت دوشنبه در پنج شاخه پایان دادن به یک نزدیک به 11 هفته وقفه به اعطای وام از کتاب و دیگر رسانه های فیزیکی.

سیستم کتابخانه که بسته شاخه در اواسط ماه مارس در واکنش به دستورات بهداشتی طراحی شده است به منظور محدود کردن گسترش coronavirus صرف هفته گذشته آماده سازی برای بازگشایی پس از دریافت چراغ سبز به پیشنهاد منظقه وانت از شهرستان بهداشت عمومی مدیر on May 22.

این حرکت اجازه می دهد کارکنان به گسترش کتابخانه ارائه شده فراتر از آنچه در دسترس از طریق دیجیتال برنامه های وام دهی که برخی از کاربران نقد به عنوان داشتن بیش از حد چند عناوین و فقیر جایگزین برای مواد فیزیکی.

مرکز شهر سانتا رزا کتابخانه همراه با شاخه در Guerneville, رونرت پارک دره سونوما و Windsor خواهد بود که برای اولین بار به ارائه منظقه خدمات کتابخانه مدیر ان هاموند گفت. انتخاب شده بودند زیرا آنها تحت پوشش جغرافیایی جوامع مختلف در شهرستان سونوما.

پنج مکان را به عنوان یک محاکمه اجرا برای کارکنان قبل از اینکه سیستم کتابخانه گسترش منظقه خدمات در هشت شاخه های اضافی در حدود یک هفته یا دو بار آنها را با استفاده از سنج به چه تغییرات باید قبل از گسترش. در فرستویلل شعبه که در عمل از ال ملینو دبیرستان و یکی در Occidental هیچ برآورد بازگشایی تاریخ.

“این یک قدم کوچک اما این یک شروع” هاموند گفت. “هنگامی که ما قادر به کسانی که چهره به چهره برخورد و ارائه اطلاعات است که دشوار است برای ما.”

به ترتیب منظقه وانت مراجعان نیاز به درخواست موارد آنها می خواهم به بررسی کنید یا با پر کردن یک فرم آنلاین در sonomalibrary.org و یا با تماس با یکی از پنج کتابخانه مکان بین 10 صبح و 3 بعد از ظهر

تنها کتاب ها و دی وی دی سی دی و مواد دیگر در حال حاضر واقع در پنج مکان در دسترس خواهد بود برای پرداخت از هر محل خاص. مواد را می توان به واقع در کتابخانه آنلاین فروشگاه.

کتابخانه را ارسال اطلاعیه از طریق تلفن یا ایمیل زمانی که آیتم آماده برای وانت. مشتریان خواهد شد و سپس به کتابخانه بروید و تماس کارکنان به اطلاع آنها رسیده ایم و به ارائه آنها را با نام خود و کتابخانه شماره کارت. کارکنان خواهد شد و سپس به محل مشخص شده در کیسه های یک جدول در یک منطقه تعیین شده که در آن کتابخانه دارندگان کارت می تواند به بازیابی خود را در مورد وب سایت کتابخانه گفت.

کارکنان آغاز شد و دو روز آموزش مجازی در مورد چگونه به درستی پوشیدن ماسک و ضد عفونی کردن سطوح و تجهیزات در جمعه منجر به کتابخانه منظقه وانت اولین بار در روز دوشنبه ، تمیز کردن عمیق از پنج امکانات درگیر و پراکندگی تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان خواهد شد در آغاز این هفته نیز هاموند گفت.

کتابخانه ادامه خواهد داد به درخواست مردم با قرض موارد به نگه داشتن آنها را در خانه از جمله کسانی که چک کردن مواد قبل از همه گیر شروع شد بدون مجازات. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و فدرال موسسه موزه و کتابخانه خدمات هنوز ارائه اطلاعات شفاف در مورد چه مدت شما می توانید زنده بر روی انواع مواد مانند کاغذ یا پلاستیک هاموند گفت.

“به محض این که ما که درک خواهیم بود حاضر به قبول گرداند” هاموند گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected] در توییتر @nashellytweets.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de