Sonoma County رهبران پیش بینی Newsom آن را آسان تر به راه اندازی مجدد کسب و کار بیشتر بخش های

“من فکر می کنم که بسیار سالم بحث برای این شهرستان به” خور گفت: با اشاره به عقب و جلو بین کسانی که بازگشایی این شهرستان به سرعت و کسانی که ترجیح می دهند بیشتر محتاط سرعت در میان مرگبار بیماری همه گیر است که هنوز به طور کامل درک نشده است کشته 89,500 مردم در ایالات متحده و باعث قتل عام گسترده اقتصادی از جمله هزاران نفر اگر از دست دادن شغل در شهرستان سونوما.

جالب اینجاست که این عقب نشینی آشکار از فرماندار می آید پس از یک هفته زمانی که تعداد تایید موارد جدید COVID-19 در سونوما کانتی باید مشخصی توسط 78 به 387 همانطور که از یکشنبه شب و مقامات شهرستان گزارش مارس 11 یک چهارم فرد مرده بود از بیماری های عفونی.

سه تن دیگر از مرگ و میر رخ داده در مارس 2, آوریل 10 و 20 مارس. پس از 2 مارس اعلام اولین ساکنان محلی تشخیص داده شد که بسیار مسری پاتوژن وجود دارد 179 فعال موارد و 204 نفر بهبود یافته اند که از یکشنبه شب. و 14,564 ساکنان در میان جمعیت شهرستان در حدود 500,000 تست شده اند تا کنون.

فرودگاه گرین گفت ترجیح می دهند با احتیاط راه اندازی کسب و کار و زندگی عمومی است.

“حتی اگر ما این توانایی (بازگشایی) من امیدوارم که ما را محتاط تر از روش” او گفت:. “نگاهی به کسب و کار است که واقعا کم ریسک و باز به آرامی.”

فرودگاه گرین و همکار سرپرستان روز سه شنبه به کارگردانی Mase و شهرستان وکیل بروس گلدشتاین به پیش نویس چشم پوشی از فرماندار سختگیرانه تر بازگشایی استانداردهای نمایندگی شهرستان را تلاش برای پیوستن به نزدیک به دو دوجین شهرستانهای شده اند که مجاز به باز بزرگ بخش از کسب و کار خود جوامع است.

The California Department of Public Health امضا کرده است و در 22 شهرستان برنامه های کاربردی شناخته شده به عنوان “واريانس گواهی” اشکال اجازه می دهد عمدتا روستایی شهرستان اعم از هومبولت و دلم نرت در شمال به Inyo County در جنوب کالیفرنیا.

مقامات بهداشتی دولت را تایید کرد در اواخر هفته گذشته که مرسد و سان Luis اوبیسپو ثبت اشکال مشابه اما شهرستانهای را برآورده نمی کنند دولت و اهداف دولت را رد کرده و برنامه های کاربردی.

کشور نیست که در آن یک لیست به روز شده از رد شهرستانهای یکشنبه شب.

وکلا و مقامات بهداشتی در شهرستان سونوما باید آمادگی خود واريانس درخواست نشان می دهد که این شهرستان دارای بیش از حد بسیاری از موارد — و بیش از حد بسیاری از مرگ و میر — به واجد شرایط برای گسترش فعالیت های اقتصادی است.

“این است که واقعا دیده می شود بیشتر به عنوان یک برنامه است که ما در حال قرار دادن به جلو به دولت خرید به عنوان ما در حال حاضر و یا در آینده برای باز کردن” Mase گفت: در رسانه ها تماس با جمعه.

Sonoma County درخواست یک پیش نویس است که آنلاین در دسترس به عنوان بخشی از دستور کار بسته برای هیئت ناظران ویژه دیدار دوشنبه, تلاش برای دوباره تعریف معیارهای دولت نشان می دهد تمرکز بر جامعه گسترش به جای کلی موارد است.

“در حال حاضر شيوع COVID-19 موارد با توجه به جامعه انتقال در سونوما کانتی به نظر می رسد کم می شود به اندازه کافی سریع موجود توسط یک اپیدمیولوژیک پاسخ” با توجه به شهرستان پیش نویس است.

که بحث کلیدی است و به همین دلیل شهرستان رهبران باید برای بیش از یک هفته insinuated که ایالت بازگشایی دستورالعمل را تغییر دهید بعد از یک تلاش اولیه توسط فرماندار به دلجویی روستایی شهرستان است که بسیاری از آنها هنوز به شمارش تک COVID-19 مورد اجازه دهید به تنهایی رنج می برند مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

“اگر فرماندار است تجدید نظر خود را با معیارهای او شنیده است با صدای بلند از بسیاری از استان ها که با معیارهای کمی بیش از حد سفت و نیاز به تجدید نظر” فرودگاه گرین گفت. “او به من اطمینان دریافت که اطلاعات گسترده.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de