Sonoma County Juneteenth جشن 50 سال در حال رشد در میان به رسمیت شناختن در سراسر کشور

یک پرتو بالای منبر نماز نمازخانه توسعه ماموریت کلیسا در غرب سانتا رزا خرس یک پیام Marteal پری القا او شش فرزند و صدها نفر از پرورش بچه ها او مطرح شده است.

“یک کودک به ارمغان آورد تا در کلیسا بسیار به ندرت به ارمغان آورد تا در دادگاه” آن را می خواند.

او فرزند ارشد نوه Sydni لاک-Davenport, 58, که حفظ خانواده روستایی 10 هکتار ملک خاموش جنوبی رایت جاده فکر می کند که می توان پری پیام به منطقه سیاه جامعه اگر او زنده بود این آخر هفته که همه جمع آوری تقریبا به رعایت Juneteenth سالانه بزرگداشت پایان دادن به برده داری. مادر بزرگ او نخستین سانتا رزا جشن در سال 1954.

آگاهی از یک روز جشن گرفته می شود به طور گسترده ای توسط آمریکایی های سیاه و سفید برای 154 سال رسیده ارتفاعات جدید در این سال است. همچنین شناخته شده به عنوان روز آزادی آن می آید در میان افت نزدیک به یک ماه از اعتراض و ناآرامی های مدنی در سراسر کشور پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید که درگذشت در حالی که گرفته شده را به بازداشتگاه پلیس تا زمانی که مینیاپولیس پلیس دوخته او را در خیابان و فشرده زانو به پشت گردن خود را برای نزدیک به نه ساعت.

به عنوان کشور reckons با نژادپرستی نظاممند در این سال Juneteenth می توانست بیشتر اهمیت تر از هر دیگر در حافظه اخیر با وجود coronavirus محدودیت وادار 50th annual MLK Juneteenth جشنواره از صحنه های پر جنب و جوش از سانتا رزا پارک در جنوب محله به جمع آوری آنلاین از طریق زوم.

“مادر بزرگ من تعجب نمی کنم (توسط مرگ از فلوید). او شاهد راه بدتر” گفت: لاک-Davenport یک Juneteenth جشنواره عضو کمیته. “اما تنها یک نفر وجود دارد که راهنماهای شما است و بیش از زندگی خود را و که را خدا. او را به مردم بگویید برای قرار دادن اعتماد خود را در عیسی مسیح و همه چیز را تا پایان اشکالی ندارد.”

“مامان پری” بود که معشوق عصب صورت و ارایش وزیبایی در سانتا رزا که فوت در سال 1996 در 87. او همچنین یک مبلغ و جامعه سازنده است که ارائه مراقبت فاستر برای به حاشیه رانده شده و بیمار روانی.

در 1950s او ساخته شده جامعه برای اولین بار, استخر, سیاه مردم در اموال خود را. زمانی که از شهرستان صادر شده و او اجازه Ku Klux Klan اعتراض لاک-داونپورت گفت.

پری با مته سوراخ کردن جای زخم سفید برتری در سراسر گردن او باقی مانده از یک حمله باطل او هرگز بحث شده اما به احتمال زیاد اتفاق افتاده قبلا در زندگی او هنگامی که او زندگی می کردند در جنوب نوه اش گفت.

پری متولد شد و در آلتو تگزاس (texas) یک شهر سه ساعت در شمال گلوستون که در 19 ژوئن 1865 دو سال پس از آبراهام لینکلن رهایی اعلام اتحادیه عمومی وارد گفتن آخرین بردگان در امریکا کنفدراسیون به حال تسلیم و آنها مردان است.

روبین اسکات رئیس NAACP سونوما کانتی و Juneteenth عضو کمیته گفت: این میراث ماندگار آن لحظه و مقاومت برای دستیابی به آزادی واقعی است که مردم باید به یاد داشته باشید هر زمان تقویم می رسد ژوئن 19.

اسکات معتقد است که آب و هوای اجتماعی شده است برای همیشه لطفا برای تغییر پس از فلوید مرگ و مردم در حال حاضر سرمایه گذاری در درک آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید در آمریکا است. که با توجه Juneteenth بیشتر جریان اصلی پذیرش حتی اگر مبارزه برای برابری همچنان ادامه دارد, او گفت:.

“Juneteenth است تشکر و قدردانی از ما را به درک ما استقلال بعد آمد. آن را نمی آمده در چهارم ژوئیه” اسکات گفت. “اگر چه وجود دارد تغییرات — و ما می بینیم و با هم زندگی می کنند — وجود دارد زمینه ای احساس در جامعه ای که ما نه به طور کامل و کاملا گنجانده شده است. Juneteenth به ما یادآوری می کند که اگر چه ما استقلال ما یک راه برای رفتن به برابری کامل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>