Sonoma County زندانی زندان می میرد در طول بستری در بیمارستان

یک زندانی برگزار شد در سونوما کانتی زندان از ماه ژانویه به اتهام رانندگی در حال مستی درگذشت در کلانتر, بازداشت پنج شنبه شب از قبل موجود شرایط پزشکی, مقامات گفت.

56 سال سونوما کانتی مرد گرفته شده بود به سانتا رزا بیمارستان یادبود در روز سه شنبه و مرده حدود 6:30 p. m. روز شنبه گفت کلانتر دفتر سخنگوی ژوئن والنسیا.

انسان رزرو Jan. 22 برای DUI و چند تن دیگر در حال بررسی اتهامات عنوان شده علیه. نام مرد منتشر خواهد شد هنگامی که اعضای خانواده مطلع شده اند از مرگ او والنسیا گفت.

زندان کارکنان بوده است آگاهی از سلامت انسان را نگرانی از او رزرو والنسیا گفت: “اما او نمی خواهد با ارائه جزئیات بیشتر در مورد وضعیت پزشکی است که باعث مرد بستری در بیمارستان.

“ما در انجام بسیاری از بیمارستان سپاه پاسداران,” او گفت:. “هر زمان یک زندانی نیاز به درمان پزشکی فراتر از آنچه ارائه شده در زندان ما آنها را به یک بیمارستان محلی تا زمانی که آنها (پزشکی برای پاک) آزاد است.”

زیرا مرد مرده در کلانتر, بازداشت, کارآگاهان در حال بررسی شرایط اطراف خود مرگ و کالبد شکافی انجام خواهد شد به منظور بررسی علت والنسیا گفت.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>