‘سونوما کانتی است برنی کشور:’ ببینید که در آن نامزدها غالب

Gary Bayless بازنشسته طلا و جواهر که در علامت گذاری غرب چشمه منطقه شمال سانتا رزا گفت: او رای دادند بلومبرگ چون “من فکر کردم او تا به حال آنچه در آن طول می کشد — در این مورد پول” و “توانایی به چیزهایی اتفاق می افتد.”

همانطور که معلوم شد بلومبرگ میلیاردر تاجر و سابق شهر نیویورک شهردار بود “بسیار خوب در بحث و او هم لبخند بر لب در افرادی که چیدن او” Bayless گفت.

بلومبرگ که صرف بیش از 500 میلیون دلار در کوتاه خود در مبارزات انتخاباتی و کاهش یافته است در روز چهارشنبه هنوز هم می تواند قوی running mate با بایدن گفت.

ساندرز که سوسیالیستی فلسفه قدمت آن به دهه 1960 “فقط نوع سیاستمدار ما نیاز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” Bayless گفت. خود حوزه بود به طور مساوی تقسیم دادن بلومبرگ 23 درصد بایدن 22 درصد و ساندرز 20%.

هدر Bussing, یک وکیل و هلدزبرگ مقیم آمد و دور از شنبه “عصبانی و غمگین” پس از رای گیری برای Warren کاهش یافته است که از نژاد پنج شنبه.

“یک بار دیگر ما را شگفت آور با استعداد زن در حال اجرا برای دفتر واقعی و عملی و ایده های او نادیده گرفته می شود,” سیم کشی گفت: در مورد وارن تجربه به عنوان یک اکو هیلاری کلینتون از دست دادن نسبت ناروا به چهار سال پیش.

زنان در حال اجرا برای دفتر “برگزار می شود به استاندارد های مختلف انتظار می رود دوست داشتنی و بهتر آماده و در عین حال برخی از مردم وحشت زده به خاطر یک زن بهتر است آماده” Bussing گفت.

او همچنین اظهار تاسف کرد که انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد “با متنوع ترین تخته سنگ از نامزدها در تاریخ این کشور است و ما در حال بسته شدن آن با دو مرد سفید در 70s خود را.”

اولیه میدان شامل لاتین و لاتین, گی مرد و دو زن آمریکایی آفریقایی مرد و شش.

Bussing گفت که او آماده نیست برای انتخاب یک نامزد. “در این مرحله من تنها معیار است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

نقشه های تولید شده برای اولین بار توسط سونوما کانتی ثبت نام از رای دهندگان دفتر قطاری وسعت ساندرز درخواست تجدید نظر با حوزه او برنده پوشش حدود 60 درصد از شهرستان کشش از Mendocino County خط به سن پابلو بای.

تقریبا تمام غرب شهرستان حوزه رفت و برای ساندرز که همچنین ادعا کرد بسیاری از سرزمین های اطراف کالیفرنیا و بسیاری از رونرت پارک منطقه از جمله دانشگاه ایالتی سونوما.

مرکزی سانتا رزا و Roseland مورد علاقه ساندرز اما یک بخش شمال شرقی این شهر بود یک چیز درهم و برهم از وارن بلومبرگ و بایدن پشتیبانی می کند.

شهرستان سونوما را اطراف بودند ترکیبی از حوزه های برنده توسط ساندرز بایدن و بلومبرگ و کشش از بزرگراه 12 از کنوود به Boyes Hot Springs است ساندرز حوزه به غرب در سراسر از بلومبرگ حوزه به شرق است.

پشتیبانی از وارن و بایدن بود که پراکنده در اطراف شهرستان در حالی که بلومبرگ برنده حوزه در یک قوس از دریا تگزاس در ساحل در حال حرکت به سمت شرق بالا هلدزبرگ و رها کردن شرق Wikiup گرفتن در Mayacamas باشگاه گلف و Fountaingrove دومی مجلل منطقه یک دانشمند به عنوان “اتاق بازرگانی دموکرات.”

بیش از نیمی از شهرستان ثبت نام رای دهندگان (55%) در حال دموکرات outnumbering جمهوری خواهان توسط 3 به 1 در حالی که 23 درصد مستقل هستند.

در حال اجرا بدون قابل توجه مخالفان رئیس جمهور تهمت دریافت کرده است حدود 84 درصد از آرا شمارش تا کنون در شهرستان جمهوریخواه اولیه هر چند نزدیک به 18 ، 000 رای او دریافت کرده بودند بیش از هر حزب دموکرات اما ساندرز کردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im