سونوما کانتی در جستجوی پزشکی تامین کمک های مالی داوطلبان

Sonoma County مقامات به درخواست ساکنان و کسب و کارهای محلی برای اهدای نشده تجهیزات حفاظت شخصی برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان که نیاز به تجهیزات بیشتری در طول coronavirus بحران است.

سازمان های محلی نیز نیاز به داوطلب برای کمک به توزیع مواد غذایی و تجهیزات به کمک امکانات زندگی و افرادی که نمی توانند خانه های خود را ترک.

جدید استفاده نشده N95 ماسک نشده, عینک محافظ در بسته بندی اصلی خود استفاده نشده دستکش دستکش و استفاده نشده بیمارستان لباسهای مهم ترین این شهرستان گفت: در آزادی مطبوعات.

اهدا تامین می شود کاهش یافته است در نجات ارتش 93 Stony Point Rd., در سانتا رزا از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر

“حفاظت و حمایت از نیازهای ما اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی بسیار مهم است برای حفظ سلامت جامعه ما در طول این بحران گفت:” سوزان فرودگاه گرین صندلی از سونوما کانتی هیئت ناظران.

“ما اصرار جامعه به کمک های مالی از شخصی دنده محافظ به طوری که ما می تواند به حفظ سلامت و نشاط از ما در خط مقدم پاسخ دهنده.”

علاقه مند به شرکت اهدا می توانید با تماس با بخش اورژانس مرکز عملیات در 707-565-6038. Tyvek آزمایشگاه کت و بدن مناسب و سفید کننده نیز به دنبال.

علاوه بر این مرکز به صورت داوطلبانه و غیر انتفاعی رهبری است که در نیاز فوری داوطلبان به کمک در شمال خلیج مواد غذایی بانک ها به انتخاب و ارائه وعده های غذایی به ساکنان خانه نشین و تحویل تجهیزات به کمک امکانات زندگی.

هر کسی که علاقه مند در کار داوطلبانه تشویق به رفتن آنلاین و بازدید sonoma.cvnl.org.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>