Sonoma County بیمارستان شروع به تغییر زمان اعمال جراحی الکتیو

مقامات بیمارستان و پزشکان و بیماران خود را با دریافت یک فلش خوب اخبار این هفته — پیش بینی افزایش coronavirus بیماران شده است با موفقیت سرکوب در حال حاضر در شهرستان سونوما.

جدید کامپیوتر مدل سازی نشان داد که با مناسب بهداشت عمومی اقدامات در محل بیمارستان محلی نیاز کمتری از تخت پیش بینی شده برای ساکنان شهرستان با COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید است.

بی شماری لغو شد و به تعویق افتاد اعمال جراحی الکتیو — که تولید مهم درآمد برای بیمارستان ها و خود را وابسته پزشکان — می تواند یک بار دیگر موکول شود. اما مهمتر از بیماران در انتظار هفته برای چنین کارهایی مانند تعویض مفصل ران یا فتق عملیات برخی از آنها در درد می تواند در یک مسیر به امداد.

“ما امروز می دانیم که ما باید ظرفیت و توانایی برای ایجاد یک محیط امن برای بازگشت و انجام برخی از این عمل جراحی گفت:” چاد Krilich, افسر ارشد پزشکی برای سنت جوزف سلامت اجرا می شود که هر دو سانتا رزا یادبود و پتالوما دره بیمارستان.

“ما می دانیم که درست باشد و بر اساس اطلاعات” Krilich گفت. “وجود دارد هیچ سنبله بزرگ بودن بینی با سلامت عمومی (مقامات) همانطور که قبلا پیش بینی شده است.”

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به چراغ سبز برای بیمارستان ها شروع به انجام اعمال جراحی الکتیو که برای هفته شده بود لغو و یا به تعویق افتاد تا تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران. در طول روزانه خود را coronavirus جلسه در آوریل 22, Newsom تکرار آنچه که تبدیل به یک نگرانی رو به رشد در میان ارائه دهندگان مراقبت بهداشتی محلی: قرار دادن برخی از غیر فوری به عمل جراحی می تواند تبدیل به شرایط اضطراری در آینده نزدیک.

“این عمل جراحی که بله در حال برنامه ریزی بلکه ضروری است — تومورهای دریچه های قلب,” او گفت:. “اگر آن را به آن را می شود در نهایت تکذیب کرد. … است که اساسا یک مسئله بهداشتی فراتر از فقط این موضوع از ویروس.”

در روز پنج شنبه در نشست خبری روزانه دکتر Sundari Mase به Sonoma County health افسر گفت که “کاملا مناسب” برای بیمارستان ها برای شروع برنامه ریزی روش انتخابی که بسیاری از آنها برای سلامت لازم است دلایل حتی اگر آنها نیست شرایط اضطراری.

بیمارستان, او گفت:, “در حال رفتن به شروع به انجام برخی از اعمال جراحی است که شامل رفتن به کیفیت زندگی برای بیماران ما در حال حاضر است.”

هفته قبل از اولین مورد تایید شده از coronavirus شناسایی شده در شهرستان سونوما در مارس 2, بیمارستان محلی مقامات شروع به برنامه ریزی برای افزایش بیماران مبتلا به آزاد کردن تخت لغو اعمال جراحی و تبدیل مناطق از بیمارستان مانند سرپایی واحد برای COVID-19 استفاده کنید.

در Kaiser Permanente مرکز پزشکی بیماران را دیدم که روش های خود را با تاخیر و در حال حاضر مجددا به تعیین موارد یک اولویت است.

“ما به طور کامل درک ما بيماران اضطراب و نگرانی در مورد عمل جراحی انتخابی در طول این غیر معمول زمان” دکتر استفان Parodi, دانشیار مدیر اجرایی Permanente گروه پزشکی در بیانیه ای گفت:. “ما مشتاقانه منتظر به از سرگیری این خدمات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است در حالی که اطمینان از ایمنی همه بیماران و کارکنان ما.”

دکتر بیل Isenberg مدیر ارشد کیفیت و افسر ایمنی در ساتر بهداشت گفت: مراقبت های بهداشتی لوله قصد دارد در از سرگیری عمل جراحی در یک “مرحله به مرحله ایمنی-اولین رویکرد” برای بیماران مشتاق به روش های خود را دوباره.

“ما فعالانه رسیدن به بیماران ما با جزئیات به زودی” Isenberg در بیانیه ای گفت. “در همان زمان ما همچنان به مراقبت مشکوک و تایید COVID-19 بيمار در سراسر همه ما مراقبت از تنظیمات و پیش بینی مراقبت از بیماران با علائم تنفسی و/یا COVID-19 حداقل برای چند ماه آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de