Sonoma County بازدید 58 coronavirus موارد 13 بهبود

سه مورد جدید از coronavirus تایید شد در شهرستان سونوما در روز یکشنبه افزایش تعداد محلی موارد به 58 به عنوان ویروس همچنان به گسترش در ایالات متحده است.

سیزده ساکنان در حال درمان در بیمارستان های منطقه و 13 بهبود یافته اند از این ویروس شناخته شده است که به علت بیماری تنفسی COVID-19 با توجه به آخرین شهرستان داده است.

اطلاعات دموگرافيک مورد بیماران نکردن توسط مقامات بهداشت عمومی تا روز جمعه زمانی که شهرستان ثبت آن 50 مورد نشان می دهد یک بیماری است که قائل بر اساس سن و جنسیت یا محل.

بیست و هشت نفر از کسانی که مبتلا به کروناویروس در 18-49 گروه سنی 20 50-64 و 10 65 ساله یا مسن تر. موارد آمده اند از سراسر شهرستان با توجه به شهرستان داده است.

به تاریخ وجود داشته است 1,397 تست های انجام شده در شهرستان سونوما. حدود 96 درصد از آزمایش های محلی و یا 1,339 باید دوباره منفی.

Sonoma County, مثل بقیه, ایالات متحده همچنان به تعداد مورد افزایش روند انتظار می رود برای ادامه در کالیفرنیا بیش از چهار هفته بعدی با توجه به پیش بینی که توسط محققان در دانشگاه واشنگتن است.

این مدل منتشر شده توسط دانشگاه موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی پروژه های وقوع خواهد اوج در کالیفرنیا در آوریل 24, 10 روز پس از اوج این بیماری همه گیر در سراسر کشور. این پروژه 6,109 مردم در دولت خواهد مرد حسابداری برای حدود 8 درصد از 81,114 مرگ و میر در سراسر کشور است. محققان فراهم نیست اطلاعات فردی شهرستانهای اما سونوما کانتی خواهد تجربه 77 مرگ اگر شهرستان نرخ مرگ و مسابقات در سطح ایالت بینی.

تا کنون یک نفر در شهرستان سونوما سالگی به علت عوارض ناشی از ویروس است.

Sonoma County, همراه با دیگر خلیج مساحت در حال کار برای تضمین بیشتر خاص مدل سازی. روز جمعه مقامات شهرستان امضا قرارداد با کالج سلطنتی لندن که در اوایل بیماری همه گیر ارائه شده دلخراش در سراسر جهان مدلسازی نشان دادن به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی مرگ و میر. Sonoma County پرداخت خواهد شد کسانی که محققان تا 50.000 دلار برای محلی سازی و انتظار دارد که دسته اول از خشن نتایج به آماده دوشنبه با توجه به قرارداد به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق.

مرحله دوم از مدل سازی که کشف این اثر از پناهگاه در محل دستورات و اقدامات دیگر به منظور کاهش سرعت گسترش این بیماری را نمی توان آماده است تا پایان ماه مه.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>