Sonoma County, استخدام coronavirus تماس با ردیاب

سونوما کانتی است که به طور فعال به استخدام ده ها تن از تماس ردیاب برای تقویت سپاه خود را از coronavirus محققان وظیفه با مصاحبه با افراد آلوده یا در معرض COVID-19 کلیدی بخشی از شهرستان را برنامه ریزی برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کار اطلاعات نرم افزار در دسترس است از طریق yourpath2sonomacounty.org تحت موقعیت با عنوان سلامت جامعه کارگر I و II. شروع حقوق و دستمزد به صورت ساعتی موقعیت محدوده از بالا به پایین بیست سالگی با $1.15 در هر ساعت دو زبانه پاداش ممکن است. حجم کار را از محدوده 20 تا 40 ساعت در هفته است.

سونوما کانتی تماس با ردیاب خواسته خواهد شد که برای تکمیل 20 ساعت دوره آموزشی آنلاین و حضور در یک برنامه به طور بالقوه در فرد جهت قبل از شروع کار خود از راه دور با توجه به این موارد کار. وظایف شغلی شامل مصاحبه با مخاطبین توضیح COVID-19 قرار گرفتن در معرض و علائم مراجعه مردم برای تست و ارائه دستورالعمل های قرنطینه با توجه به این موارد.

این شهرستان در نظر دارد به 150 آموزش تماس با ردیابی کارکنان ژوئن 15 و 230 ژوئیه 15, با توجه به یک سند زمینه با مقامات بهداشتی دولت. حداقل 75 استخدام شده بود در اواسط هفته گذشته است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de