Sonoma County health افسر مجموعه به بازگشایی یکی دیگر از موج بزرگ از کسب و کار

محرومیت سنبله در coronavirus موارد و یا افرادی که نیاز به مراقبت های بیمارستانی برای بسیار مسری بیماری های عفونی, Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase روز سه شنبه گفت او قصد دارد به بازگشایی بخش عمده ای از فعالیت های اقتصادی در سراسر شهرستان توسط شنبه.

Mase خواهد حرکت به اجازه از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها از wineries و brewpubs در فروشگاه, خرید, آرایشگاه و سالن مو. همچنین کلیساها می تواند دوباره خوش آمدید داخل تا 100 نفر برای خدمات مذهبی.

او در توصیف این COVID-19 شیوع در جامعه به عنوان پایدار و گفت: اگر این وضعیت نگه می دارد در چند روز آینده او می خواهم اجازه می دهد این مهم بخشی از شهرستان وسیع خدمات صنعت به طور کامل بازگشایی, برای اولین بار از اصلی اقامت-صفحه اصلی سفارش به اثر رفت در مارس 18.

“اگر ما اپیدمیولوژی نگه می دارد و ما هنوز در 40 در هر 100,000 (ساکنان) مورد رای دادن و ما نمی بینیم سنبله بزرگ این هفته و ما نمی بینیم بسیاری از بستری شدن در بیمارستان و دیگر نتایج منفی و سپس ما برنامه ریزی برای باز کردن چیزهایی دولت” به چراغ سبز برای اوایل هفته گذشته Mase گفت: طی نشست خبری روزانه.

Mase گفت: این تغییرات را در شهرستان سونوما در خط با اقدامات انجام شده توسط سایر استان ها که در حال بازگشایی سریعتر از کل دولت است. دو هفته پیش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به رفتن به آینده را برای بیشتر فعالیت های اقتصادی به راه اندازی مجدد اما Mase تصمیم گرفت این شهرستان آماده نیست.

سلامت افسر گفت که او می خواست به ارزیابی برای دو هفته قبلی تغییرات به محلی اقامت-صفحه اصلی سفارش است و او نگران افزایش در تایید COVID-19 موارد اخیر محل شیوع بیماری در اینجا و خوشه های شدید و بستری شدن در بیمارستان.

در اوایل روز شنبه, Mase گفت: Sonoma County ناظران محلی که ویروس در شرایط رسیده اند “فلات” و “ثابت دولت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de