Sonoma County health مامور اخیر شیوع ویروس در یک کارخانه شراب سازی و آب و گیاه در میان کسب و کارهای دیگر

تحت فشار به انتشار جزئیات بیشتر در مورد اخیر شیوع کروناویروس در جامعه کسب و کار محلی منطقه سونوما کانتی بالا بهداشت عمومی رسمی در روز پنج شنبه نشان داد سه صنایع است که در آن کارگران به تازگی قرارداد ویروس.

دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت گفت: های اخیر عفونت های یافت شده در میان کارگران در یک کارخانه شراب سازی محلی و یک کارخانه تصفیه آب و در میان یک گروه از farmworkers. او کاهش یافته است به شناسایی winery, آب گیاه و آنچه محصولات این farmworkers به کار گرفته و برای آن, تجاری, شرکت های کشاورزی است. تنها ویژگی او فاش شد این سه نمونه اخیر ویروسی انتقال در محل کار و هر کسب و کار دیده می شود بیش از دو مورد در میان کارکنان است که به منزله شیوع.

“ما شاهد یک تغییر از خانواده ها به محل کار از آنجا که مردم در حال رفتن به هر چه خود را” شغل نیست دانستن آنها آلوده شده اند بسیار مسری بیماری Mase گفت: طی نشست خبری روزانه. “و پس از آن ویروس معرفی شده است به محل کار و ما یک شیوع در محل کار.”

Mase نشان داد سه بخش کسب و کار نمونه در پاسخ به سوال یکی از مطبوعات دموکرات خبرنگار. پس از جلسه او و دیگر مقامات بهداشت شهرستان نیست پاسخ به درخواست برای جزئیات بیشتر در مورد اخیر شیوع ویروس موثر بر کسب و کارهای محلی. در اوایل این هفته Mase ذکر تعدادی از خوشه عفونت مربوط به مردم COVID-19 از طریق تماس با ما در محل کار به عنوان یک کلید دلیل او تصمیم گرفت در آنجا خواهد بود نه بیشتر پیشرفت در بازگشایی محلی کسب و کار و صنعت برای دو هفته.

در طول دوره 14 روزه سلامت افسر گفت: او را ارزیابی اینکه آیا بازگشایی آخر هفته گذشته در فضای باز ناهار خوری در رستوران ها از wineries و کارخانه های لبنی و زودتر از سرگیری خرده فروشی منظقه فروش و پارک reopenings دهید مورد جدید خوشه.

زمان Mase ضربه زدن به ترمز است irked و اشتباه رهبران کسب و کار, اجرای قانون جامعه لاتین و کلیساهای محلی. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه و سه شنبه به چراغ سبز به بیشتر reopenings از جمله در شخص کلیسای خدمات در فروشگاه خرید به علاوه آرایشگاه و سالن مو.

در روز پنج شنبه Mase دوباره در دفاع از او رکود با استناد به نگرانی در مورد دو برابر شدن موارد جدید در دو هفته گذشته و کمی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه در بیمارستان های محلی — در علاوه بر این به پاتوژن خزنده به محل کار.

تنها چند ساعت پس از جلسه توجیهی روزانه, Sonoma County Sheriff علامت Essick اعلام کرد در Facebook آغاز ژوئن 1, او دیگر نمی خواهد اجرای محلی بهداشت عمومی اورژانس سفارشات بدون کسب اطلاعات بیشتر در حمایت از این اقدامات است.

Essick گفت: بیش از چند هفته گذشته او خواسته برای “اطلاعات بیشتر و شفافیت” از Mase و عمومی کانتی هیت مقامات در مورد این تصمیم برای حفظ اقامت در خانه محدودیت زمانی که محلی عفونت ویروس رای دادن در حال کاهش است. همانطور که از پنج شنبه شب وجود دارد 531 محلی موارد پس از اولین ساکنان محلی تشخیص داده شد در تاریخ 2 مارس. بیش از 24,100 اسب از شهرستان حدود 500000 ساکنان تست شده اند و کمی بیش از 2 درصد از کسانی که تست مثبت برای COVID-19.

“متاسفانه مردم در بخش بهداشت و درمان و سلامت عمومی افسر نادیده گرفته اند درخواست من و درخواست از رسانه ها برای ارائه به شدت مورد نیاز اطلاعات” Essick نوشت: در Facebook اعلام. “این عدم شفافیت و عدم تعامل فوق العاده ناامید کننده در زمانی که تمام سطوح دولت باید با هم کار کنید.”

نه Mase و نه Rohish لعل سخنگوی county Department of Health Services, در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در Essick تصمیم. در ضمن سانتا رزا رئیس پلیس Ray ناوارو گفت: نیروی انتظامی ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن Mase سلامت عمومی سفارشات سعی کنید برای جلوگیری از ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>