Sonoma County health افسر پیش نمایش بزرگ بازگشایی موج انتظار شنبه

مدل مو می توانید مشغول برش یک ظاهر طراحی شده و برجسته مو بدون محدودیت در زمان صرف شده در خدمات برای مشتریان فردی است. اما هیچ شخصی دیگر زیبایی خدمات مانند لوله و یا اپیلاسیون اجازه خواهد داشت. همچنین ناخن سالن سرو خال کوبی ورزشگاه و ماساژ درمانی studios بسته باقی خواهد ماند.

Twyla لارنس صاحب Twyla و شرکت در سالن 1523 چهارم سنت در سانتا رزا گفت: او هیجان زده می شود قادر به بازگشت به کار.

“مشتریان ما شده است به طوری وفادار و انتظار صبورانه” لارنس گفت. “بسیاری از مشتریان را شکسته و خرید جعبه رنگ در فروشگاه مواد غذایی بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی از رنگ اصلاحات در آینده است.”

او را آماده برای بازگشایی شده است و بررسی های گسترده محلی و ایالتی بهداشت و پروتکل های ایمنی از جمله استفاده از دستکش و پوشش صورت برای سالن کارکنان و مشتریان است. آرایشگاه و سالن مو را به صفحه مشتریان به محض ورود و آماده به لغو قرار ملاقات برای هر کسی که نشانه های بیماری است.

“من بسیار هیجان زده هستم و من می دانم که ما به عنوان مدل مو آماده برای آن را” لارنس گفت.

آرایه ای از تفریح و آموزش های ورزشی و فعالیت های ورزشی خواهد بود قادر به ادامه. ورزشکاران می تواند به آموزش و تمرین در گروه های 10 نفر فاصله به درستی و بدون هیچ گونه تماس فیزیکی و بدون فن. تفریح و سرگرمی اپراتورها قادر خواهد بود برای شروع اجاره همه چیز از paddleboards به پدال قایق کمپینگ تجهیزات ماهیگیری و قایق در میان چیزهای دیگر.

این خبر خوبی برای کسانی که لذت بردن از رودخانه روسی که در آن انواع فروشندگان اجاره قایق و قایق و با وجود ادامه همه گیر خواهد بود قادر به شاتل مشتریان با توجه به استانداردهای لازم برای حمل و نقل عمومی گفت: Whitaker این شهرستان منطقه ای پارک های مدیر.

این بدان معناست که همه مستاجرها و کارگران باید نقاب و درستی فاصله در تهویه خودرو, او گفت:. همه اجاره تجهیزات از هر نوع باید به طور کامل بررسی و با توجه به دستورالعمل تاسیس ، اردو در شهرستان سونوما بسته باقی خواهد ماند اما.

منشور قایق های ماهیگیری نیز مجاز خواهد بود به ترک محلی اسکله با مردم کمتر در هیئت مدیره و زیر مناسب بهداشت عمومی پروتکل های.

همچنین پارک سگ در اطراف شهرستان خواهد شد. و رانندگی در مکان های فیلم خواهد بود و مجاز به روشن کردن چراغ ،

به طور جداگانه شهرستان مقامات بهداشت پنجشنبه اعلام کرد مدتها در انتظار تست آنتی بادی برای افراد خاص شروع خواهد شد شنبه. این تست که شامل چک کردن خون یک فرد به دنبال آنتی بادی نشان دادن گذشته COVID-19 عفونت است که معمولا باید محافظت از کسی که از گرفتن این ویروس دوباره انجام خواهد شد و روزانه در بخش بهداشت عمومی آزمایشگاه در Chanate جاده در سانتا رزا. در نهایت وجود دارد در حال برنامه ریزی برای گسترش این تست آنتی بادی در انتخاب محلی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی .

مقامات بهداشت گفت: تست آنتی بادی است که بخشی از یک بزرگتر نظارت بر بهداشت عمومی و تلاش برای درک بهتر گسترش coronavirus در شهرستان است. حدود 110 آنتی بادی آزمایش یک روز انجام خواهد شد در ابتدا. هدف برای تست تا به 3500 نفر در چهار هفته بعدی به عنوان تست بیشتر سایت ها اضافه شده است. پنج شنبه شب در این شهرستان اعلام کرد 17 جدید تایید موارد COVID-19 مجموع 610 پس از اولین شهرستان ساکن تشخیص داده شد 2 مارس.

از کل موارد 302 فعال باقی می ماند در حالی که 304 نفر بهبود یافته اند. از 28,286 coronavirus تست های که انجام شده میان منطقه سونوما کانتی جمعیت از حدود 500000 2 درصد تست شده اند مثبت است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در [email protected] رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>