Sonoma County health افسر: آیا انتظار موج دیگری از فعالیت های کسب و کار به رزومه کاری این هفته

حتی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom حرکت به ادامه کاهش بهداشت عمومی محدودیت های منطقه سونوما کانتی بالا بهداشت عمومی رسمی زده احتیاطی تن سهشنبه هشدار او انتظار ندارد در این هفته به اجازه بازگشایی منطقه مراکز خرید آرایشگاه مو سالن و حضوری خدمات کلیسا به دلیل بیشتر محلی گسترش جدید کروناویروس.

“در حال حاضر و تا به امروز که دولت صدور سفارشات ما در حال حرکت رو به جلو با توصیه های خود را برای شهرستان است که می توانید انجام دهید” دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت گفت: طی نشست خبری روزانه. “دولت توصیه ها به درخواست محلی اپیدمیولوژی در شرایطی به تصمیم گیری که آیا برای باز کردن این مناطق است.”

این افسر بهداشت با اشاره به تعدادی از دیگر نگران تحولات در شهرستان را مبارزه با بسیار مسری پاتوژن.

در دو هفته گذشته و بهداشت کارگران را کشف کرده اند 203 جدید تایید موارد COVID-19 عمدتا مربوط به تماس نزدیک از مردم در حال حاضر آلوده Mase گفت. که ترجمه را به 4.1 مورد در هر 10000 نفر از ساکنان یک رای است که بیش از 3 مورد در هر 10000 نفر “ماشه” مقامات شهرستان در حال تنظیم به آهسته یا متوقف کردن تلاش های محلی برای بازگشایی بیشتر کسب و کار و فعالیت های Mase گفت.

او همچنین گفت: تعدادی از ساکنان شهرستان زده با بیماری های عفونی که نیاز به مراقبت های بیمارستان — که برخی از آنها نیاز به هواکش در بخش مراقبت های واحد در بیمارستان های محلی — در حال افزایش است.

“ما در یک موقعیت که در آن ما در حال گرفتن بیشتر انتوبه بيماران ICU هستند که واقعا بیمار” Mase گفت او را شنیده در مورد کمبود بیمارستان لباس در Kaiser Permanente سانتا رزا مرکز پزشکی.

علاوه بر این او گفت: وجود دارد یک اخیر COVID-19 شیوع در ارشد مسکونی مرکز مراقبت از او کاهش یافته است به نام. او گفت: دو نفر از کارکنان و ساکنان دو در یک بازداشتگاه آزمایش مثبت برای ویروس.

این عفونت های جدید کشف شد از طریق بخش تماس با ردیابی تلاش و هر دو ساکنان و کارکنان که تست مثبت برداشته شده اند از تسهیلات و جدا شده است. او گفت: دیگر ساکنان و کارکنان که در تماس با کسانی که تست مثبت شده اند قرنطینه و در حال آزمایش هستند.

دوشنبه و سه شنبه Newsom به چراغ سبز برای بسیاری از استان ها به بازگشایی موج دیگری از کسب و کار و صنعت اگر این مناطق آماده هستند. این شامل: فرد خرید در مراکز; محدود در شخص کلیسا; سالن مو و آرایشگاه. ناخن سالن با این حال نمی شد.

“در این زمان ما می رویم به نگاهی به تعداد ما گفت: ما به عنوان ما خواهد بود و در ادامه تا ببینید چه روند قبل از اینکه ما حرکت به سمت باز کردن هر یک از این مناطق” او با اشاره به فرماندار اظهارات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de