Sonoma County تفنگ مغازه ها را باز باقی می ماند در طول خاموش کردن اجرای قانون محلی رهبران می گویند

Sonoma County بالا اجرای قانون رسمی نمی خواهد حرکت به تعطیل کردن نمایندگی مجاز و فروش اسلحه در زیر پناهگاه های محلی-در-محل سفارش ترک آن را به فردی شهرستانها به تصمیم می گیرید که آیا به اسلحه گرم و مغازه ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“برای برخی از مردم شاید نه به هر کس در این شهرستان مالکیت اسلحه گرم ضروری است برای بهره برداری ایمن از خانه خود را در” کلانتر علامت Essick گفت: روز شنبه در یک مصاحبه.

تحت تفسیر او از سونوما کانتی را پناهگاه در خانه سفارش مغازه اسلحه می گیرند تحت معافیت است که اجازه می دهد تا مواد غذایی و فروشگاه های راحتی به کار در میان خاموش کردن همراه با “سایر موسسات” است که فروش “خانواده محصولات مصرفی لازم برای … این habitability بهسازی و یا بهره برداری از خوابگاه.”

Essick که زد برای دفتر در سال 2018 در یک تعهد است که او را گسترش دسترسی به پنهان-حمل اسلحه مجوز گفت: او ابراز موضع خود را در مورد این مسئله به پلیس محلی ستاد و همچنین با دکتر Sundari Mase این شهرستان سونوما افسر بهداشت که دستور داده است تا سونوما کانتی ساکنان و کسب و کار به شدت محدود کردن فعالیت عمومی حداقل تا مارس 4.

با چند استثنا دارد کالیفرنیا مقامات و شهرستان همتایان نه ممنوع است و نه به صراحت مجاز خرده فروشان از سلاح گرم برای ادامه فعالیت در حالی که همه گیر سفارشات در محل هستند.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفته است که او را از تصمیم به فردی county sheriffs و منطقه سونوما کانتی را پناهگاه در محل سفارش باعث می شود هیچ اشاره ای به مغازه اسلحه اسلحه یا مهمات.

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا در ابتدا تصمیم به بستن فروشگاه اسلحه ماه گذشته. پس از انجمن ملی تفنگ آمریکا و نهادهای دیگر به چالش کشیده و او را در دادگاه و پس جدید وزارت امنیت داخلی ارشاد, لیست نمایندگی مجاز و فروش سلاح گرم به عنوان “ضروری زیرساخت های حیاتی کارگران” بییانوئبا معکوس و البته رها شده تلاش خود را برای بستن مغازه اسلحه.

Essick نظر است که تفنگ فروشگاه های ضروری کسب و کار, اما او گفت: او نمیخواهد به علت مشکلات برای دیگر روسای پلیس و یا تداخل با شهر دولت خروج از آن به شهرداری که آیا اجازه می دهد تا مغازه اسلحه به کار گیرند.

“من در تلاش برای پیدا کردن برخی از وسط زمین به اجازه دهید هر حوزه قضایی را تشکیل می دهند ذهن خود را بر روی این” او گفت:.

روسای پلیس در سانتا رزا کالیفرنیا و رونرت پارک — سونوما کانتی بزرگترین شهرستانها — روز پنجشنبه گفت: آنها همه را از چین با کلانتر و راهنمایی را در نظر سلاح گرم خرده فروشان به عنوان ضروری فعالیت های کسب و کار به جای راهنمایی بیشتر از دولت و یا مقامات شهرستان.

“مگر در مواردی که ما می شنویم در غیر این صورت فروشگاه اسلحه ضروری هستند” گفت: سانتا رزا رئیس پلیس Ray ناوارو.

اسلحه فروشان را به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و سایر الزامات تحت county آخرین سفارش برای کسب و کار است که باز باقی می ماند.

یکی از بزرگترین خرده فروشان از سلاح گرم در شهرستان سونوما است ورزشکار را انبار در رونرت پارک که بسته بوده است مارس 25, با توجه به وب سایت خود را. فروشگاه ذکر شده “حکم از شهر” را به عنوان دلیلی برای بسته شدن.

“درست است” گفت: تیم Mattos, رونرت پارک فرمانده پلیس تماس پیام “مایه تاسف است.” او گفت که این فروشگاه را به مدیر نشان داد در آخرین تماس تلفنی که پیام شد برخی از نوع قطعی است و رونرت پارک محل را بسته تا به حال شده است در یک تصمیم گیری شرکت های بزرگ.

“ما توصیه آنها که در این نقطه ما نمی خواهید به آنها بگویید که آنها در حال رفتن به نزدیک” Mattos گفت. “ما توصیه آنها این است که اگر آنها را به باز کردن درهای خود را, آنها باید به دنبال اجتماعی جدید فاصله الزامات و آنها فقط می تواند به فروش آنچه که تلقی می شود ضروری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>