سونوما کانتی ترخیص از دولت برای پیشبرد بازگشایی

دولت داده است سونوما کانتی اجازه حرکت رو به جلو در بازگشایی بیشتر از اقتصاد و زندگی مدنی و با برنامه با این نسخهها کار در سطح شهرستان به اجازه می دهد پاسیو خدمات در رستوران ها و کارخانه های لبنی و مزه اتاق درایو-از طریق مراسم فارغ التحصیلی و رانندگی-مذهبی به خدمات.

دولت وزارت بهداشت اضافه شده سونوما به یک لیست از استان ها که می گویند با آنها ملاقات کرده ام کالیفرنیا آمادگی معیارهای جمعه و شهرستان سخنگوی تایید کرد که سونوما کانتی درخواست برای یک واريانس از دولت نقشه راه برای بازگشایی شده بود تایید شده اجازه می دهد این شهرستان به حرکت سریع تر و هموار کردن راه برای swifter بازگشایی برخی از تجاری و فعالیت های فرهنگی.

جزئیات پیش بینی تجدید نظر سلامت به منظور ترسیم کسب و کار و موسسات مجاز به بازگشایی انتظار می رود بعد از آن در روز جمعه است.

سونوما سوم منطقه خلیج شهرستان پس از نپا و سولانو به امن دولت تصویب به حرکت به جلو با آن فاز 2 بازگشایی.

درخواست ارسال شده در اوایل این هفته به تشریح مراحل سونوما کانتی گرفته شده به حساب کاربری بهتر برای گسترش این بیماری همه گیر و به واکنش نشان می دهند در صورت افزایش در مورد اعداد فراتر از دولت در آستانه. این افزایش می تواند باعث تجدید محدودیت در فعالیت های اقتصادی — شهرستان اشاره کرد که بیش از 10 نفر با COVID-19 بستری شده بود از مه 3 به 17 مه دو هفته دوره قبل درخواست توسط دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت.

در مجموع 444 موارد شناسایی شده در شهرستان سونوما هر چند درست گسترش ویروس است که به احتمال زیاد بیشتر با توجه به موارد بدون علامت و عدم گسترده تست زیرساخت در اوایل این سال است. از بعد از ظهر جمعه 233 COVID-19 نفر فعال 207 بيمار بهبود حال و چهار نفر فوت کرده است.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net