Sonoma County خانواده قرنطینه پس از کروز رود خانه

این طولانی ترین “تعطیلات” آنها تا کنون گرفته ام.

نزدیک به پنج هفته پس از تنظیم بادبان در یک کروز لوکس به هاوایی سفر قطع شیوع کروناویروس در هیئت مدیره است که منجر به یک هفته از بودن قرنطینه در اسکله کشتی پس از دو هفته جدا شده در اتاق در یک پایگاه نظامی صدها Grand شاهزاده مسافران شده اند مجاز به رفتن به خانه.

سانتا رزا پاستور بارنی Cargile و شش اعضای خانواده در میان 43 سونوما کانتی ساکنان چراغ خاموش کشتی در بندر اوکلند گرفته و به تراویس پایگاه نیروی هوایی که در آن درجه حرارت گرفته شد دو بار در هر روز به عنوان آنها منتظر 14 روز به عبور از پنجره یک عفونت ممکن است توسعه در میان افراد در معرض رمان کروناویروس که باعث COVID-19.

امروز آنها سالم هستند و صفحه اصلی.

“ما نوع رفت و از قرنطینه به قرنطینه” گفت: Cargile یک روستایی سباستوپول مقیم و پاستور در سانتا رزا کلیسای مسیحی.

مسافران بودند قرار بود به خانه مارس 7, اما به جای بازگشت این هفته به بیش از حد رشد چمن, ساعت هنوز در زمان استاندارد و جوامع تحت اجباری دولت انزوا سفارشات برای جلوگیری از بودن در مکان های عمومی, شدید ایالت حرکت با هدف جلوگیری از مردم از گسترش این ویروس به دیگران است.

این Cargiles مانند بسیاری از مسافران از جمله Hopkinses از Graton تصمیم گرفتند در برابر گرفتن یک آزمون برای این بیماری است. گفت: همه آنها به حال خود را در درجه حرارت بررسی می شود دو بار در روز و تا به حال هیچ نشانه ای از بیماری, پس از آزمايشات اختیاری. Cargile گفت: او می خواهم دیده می شود, گزارش های خبری که وجود دارد کمبود منابع مورد نیاز برای اداره آزمون و احساس خانواده اش جدا شده اند فراتر از 14 روز مدت زمانی که کارشناسان می گویند مردم را نشانه توسعه.

“ما شده بود به قرنطینه در حال حاضر برای یک هفته در کشتی و دو هفته در مجموع در Travis — افرادی که واقعا نیاز به آزمون” Cargile گفت.

بسیاری از حدود 900 کالیفرنیا از بد بخت کروز که سوار Feb. 21 از بندر سان فرانسیسکو در حال بازگشت به خانه این هفته است.

شیوع این بیماری به نظر می رسد با آغاز زودتر سفر کشتی همان زمان از سان فرانسیسکو به مکزیک Feb. 11 Feb. 21 با برخی از همان کارکنان و حدود 70 مسافر در ادامه به هاوایی. یک مسافر که از کروز یک مرد در 60s خود را با شرایط بهداشتی ساخته شده است که او را در معرض COVID-19 درگذشت جمعه از این بیماری در ساتر سانتا رزا مرکز پزشکی.

یکی دیگر از منطقه سونوما کانتی مسافری از قبل از سفر نیز قراردادی به این بیماری و در بیمارستان بستری شد. بهداشت عمومی و مقامات بیمارستان خواهد نظر نیست که فرد بیماری است.

صدها نفر در حال حاضر به رفتن به خانه پس از یک مصیبت مشخص پیش بینی و نگرانی و انتظار شبیه به هیچ کدام.

“آن را تمام شده است یکی از طولانی لزوما مبارک تعطیلات” تری هاپکینز گفت.

هاپکینز و همسرش شریل هاپکینز خونه سهشنبه پس از در حال bussed به یک ایستگاه قطار و برداشت توسط دختر خود را. آنها را متوقف و در Costco برای تامین و به خانه بودند در زمان را به یک گلدان تازه صدف آبگوشت — خوش آمدید برای لذت جوانه های چشایی خود را پس از تحمل یک تغییر ناپذیر منو از ترکیه ساندویچ و کمی بیش از حد قهوه.

آنها به خواب در رختخواب خود را و وصل با کلیسای جماعت از طریق ویدئو کنفرانس. چهار شنبه, هاپکینز نشستم به کامپیوتر خود را به پرداخت صورتحساب خوش آمدید کارهای عادی و روزمره بعد از یک سورئال و نامشخص زمان.

“ما جان سالم به در مصیبت” هاپکینز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>