Sonoma County گسترش اقامت-صفحه اصلی سفارش. در اینجا آنچه که در

Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase جدید صادر سلامت نظم جمعه نگه می دارد که اکثر اقامت-صفحه اصلی محدودیت در محل و حفظ ممنوعیت تجمعات هر اندازه در حالی که اجازه می دهد خدمات ضروری برای ادامه و برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است.

جدید, بخشنامه جایگزین کردن یک سفارش بود که به پایان برسد در نیمه شب یکشنبه است پایان تاریخ, هماهنگی شهرستان با قوانین کالیفرنیا نامحدود بهداشت عمومی منظور و با هدف کاهش گسترش coronavirus و جلوگیری از افزایش به طور جدی بیمار قریب به اتفاق مردم از بیمارستان ها.

بخش های کلیدی به اقتصاد محلی قادر خواهد بود برای از سرگیری, از جمله انواع ساخت و ساز نه تنها آتش بازسازی و یا مقرون به صرفه پروژه های مسکن مجاز قبل از سفارش. شرکت املاک و مستغلات, محوطه سازی, شرکت های نمایندگی مجاز و فروش ماشین, دوچرخه, فروشگاه گل, گلف و استخر پاک کننده نیز خواهد بود قادر به بازگرداندن بخش هایی از کسب و کار خود را.

Sonoma County همه اما نقض گسترش ویروس در جامعه با نگه داشتن اکثر مردم خانه و پیگیری همه کسانی که تست مثبت برای COVID-19. همانطور که از اواخر پنجشنبه, تست تایید کرده بود 244 مورد در یک شهرستان از یک و نیم میلیون نفر ساکنان.

اقامت-صفحه اصلی به منظور ایجاد یک “وقفه قابل توجهی” به گسترش ویروس اجازه می دهد مقامات بهداشت عمومی به شل محدودیت با توجه به 24-منظور صفحه منتشر شده جمعه شب و موثر 12:01 a. m. دوشنبه.

“به این منظور نیست که یک تاریخ خاص به طوری که ما می توانیم پاسخ و ایجاد تغییرات در صورت لزوم (به صورت شل یا سفت محدودیت) به عنوان تغییرات در داده ها و دستورات دولت ممکن است دیکته” منظور اعلام کرد.

اجازه می دهد بیشتر در پروژه های ساخت و ساز به سر انتظار می رود که مهم ترین این تغییرات به این دلیل که صنعت به طور مستقیم در استخدام بیش از 17,000 مردم در سونوما کانتی و سوخت تجارت با بخشهای مرتبط مانند تامین انبارها و حتی ایستگاه های گاز است.

در علاوه بر این به ساخت و ساز Mase کاسته محدودیت در صنایع از جمله محوطه سازی, درخت و باغبانی محل کار, تعمیرات خانه, املاک و مستغلات, نمایش و خرده فروشی در کارخانه مهد کودک — که قرار بود محدود به تولید مواد غذایی و یا تعمیرات فوری.

گلف می تواند بازگشایی شده است. گل بیش از حد قادر خواهد بود برای بازگشایی, برای خرده فروشی فقط در زمان ممکن است 10 روز مادر له. Dealerships خودرو و مغازه دوچرخه هم اکنون می توانید کار فراتر از تعمیر و نگهداری و تعمیرات و ارائه خرده فروشی.

املاک و مستغلات و اجاره viewings به جلو حرکت می کند با دقیق بهداشت و دورى از پروتکل های به خصوص با اشغال خانه. ایمان مبتنی بر سازمان می تواند با ارائه مواد غذایی, سرپناه و خدمات به نیازمندان و اما مشاوره و خدمات مذهبی باید باقی می ماند آنلاین.

همه کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به پیاده سازی فیزیکی فاصله و صورت-پوشش رویه و نظم اجتماعی شامل فاصله پروتکل برای کسب و کار به دنبال.

اما کارگران در صنایع کلیدی باقی می ماند بسته خروج از اقتصاد محلی به دلیل ممنوعیت که باید توقیف بسیاری از مهمان نوازی و گردشگری بخش مرکزی به بسیاری از شغل های محلی در کشور شراب.

هیئت ناظران صندلی سوزان فرودگاه گرین بستری در این شهرستان نیست “با در نظر گرفتن جهش عظیم.” او در توصیف این تغییرات به عنوان محتاطانه در حالی که این شهرستان محور به تهیه نوع دیگر از کسب و کار به کار در عصر جدید است که نیاز به آنها را برای محافظت از مشتریان و کارکنان خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس.

“درد است که کارکنان و کسب و کار در حال احساس شدید است و تنها به افزایش بیش از زمان بنابراین ما می خواهید را به حرکت به جلو” فرودگاه گرین گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de