Sonoma County گسترش coronavirus پناهگاه منظور منع اجاره تعطیلات

Sonoma County ساکنان و کسب و کار باید همچنان به دنبال یک پناهگاه در خانه سفارش از طریق حداقل ممکن 3 با مقررات جدید است که اجازه می دهد تا بازسازی تلاش از آتش سوزی به ادامه اما در غیر این صورت بار همه اما ضروری ترین کار ساخت و ساز در حالی که بستن کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات و تقویت اجتماعی فاصله مورد نیاز در کسب و کار مجاز به باز باقی می ماند.

جدید, تمدید سفارش صادر اواخر روز سه شنبه توسط دپارتمان سلامت افسر دکتر Sundari Mase در آمد و در پی آن اعلام کرد که مدارس ایالت بعید بود به بازگشایی کلاس های درس این آموزشی سال, جلوگیری از بازگشت به دانشگاه برای نزدیک به 70,000 محلی K-12 دانش آموزان است.

این حرکت نیز می آید در میان جدید تفکیک شهرستان سونوما موارد در روز سه شنبه نشان می دهد که دو کودک در میان 85 افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus است که می تواند عوارض جدی بیماری های تنفسی. اطلاعات در کودکان بیماری از جمله اینکه آیا آنها تا به حال شده است در بیمارستان بستری بود فورا در دسترس است.

شکست سه شنبه شب نشان داد 17 محلی ویروس بیماران در بیمارستان, مراقبت از 61 نه بستری و مراقبت های اضافی هفت ناشناخته است. تنها یک مرگ یک مرد در 60s گزارش شده است.

تمدید اقامت خانه راستا سونوما کانتی با حداقل هفت دیگر منطقه خلیج شهرستان — آلامدا, Contra Costa, Marin, شهرستان سانتا کلارا, San Francisco, San Mateo و Solano — که نقل مکان کرد و به گسترش سفارشات خود را در این هفته. Napa County تا به حال هنوز برای اعلام برنامه های خود را در اواخر روز سه شنبه در حالی که ایالت سفارش صادره توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ای پایان تاریخ.

“همه نشانه ها اشاره به این واقعیت است که منطقه خلیج است مسطح منحنی از طریق این اقدامات تهاجمی” سونوما کانتی سرپرست Lynda هاپکینز گفت. “ما باید برای نگه داشتن آن تا. ما نمی توانیم اجازه پایین گارد ما در حال حاضر است.”

فرمت آمد همان روز سانتا رزا پلیس اعلام کرد مرگ یک کارآگاه پلیس کهنه به عوارض COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

Marylou Armer, 43 بود 20 سال کهنه بخش و در میان هشت افسران با آژانس برای تست مثبت برای ویروس. او یک Napa County ساکن شد و اولین COVID-19 بیمار به مرگ در این شهرستان است.

همچنین سه شنبه پتالوما عام خواص یا پپ مسکن اعلام کرد که آن را به حال قرنطینه هر کس در یکی از آن 19 ارشد مجتمع های آپارتمانی پس از اقامت در یکی از سایت های تست مثبت برای ویروس.

مورد مشخص شده است که اولین نمونه از COVID-19 مستند در ارشد مجتمع مسکونی در شهرستان است.

در میان محلی موارد 13 نفر بهبود یافته اند از این بیماری

Mase گفت: منطقه تهاجمی و مداخله نشان داد اثربخشی آن کاهش پیش بینی نرخ بیماری و قابل ملاحظه ای نشان می دهد این شهرستان در مسیر است برای دیدار با نیازهای خود را برای درمان ظرفیت در هفته های آینده.

او همچنین با اشاره به داده های اولیه از هوا مدل سازی در حال انجام در این شهرستان به نمایندگی از لندن امپریال شهرستان است که او گفت: نشان داد بدون سرپناه در محل caseload “نجومی خواهد بود.”

“کلید را دور: پناهگاه در محل کار و در واقع به ما کمک کرد کاهش این وضعیت و جلوگیری یا به تعویق انداختن بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از موارد” Mase گفت.

این حرکت مورد استقبال دولت از سوی دیگر ، مایک مک گوایر, D-هلدزبرگ که بر اهمیت نه همه منطقه خلیج شهرستانهای کار در قفل گام برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>