Sonoma County گسترش آزمایش coronavirus

Sonoma County مقامات بهداشت مجموعه, به باز کردن یک جبهه جدید در جنگ علیه محلی گسترش این رمان coronavirus تبدیل شدن به تهاجمی و هماهنگ تست در تعیین و بیمارستان و درمانگاه و مراقبت های فوری و مراکز.

این “افزایش نظارت” برنامه است که انتظار می رود برای آزمون بین 60 و 80 بيمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم — نیمی از آنها در غیر این صورت افراد سالم و نیمی دیگر با زمینه ای شرایط پزشکی مانند بیماری قلبی و دیابت و یا سیستم ایمنی بدن.

هدف از این برنامه است که به سرعت تعیین اینکه آیا این ویروس جدید است که در حال حاضر در حال انتقال از فرد به فرد در سونوما کانتی دکتر Sundari Mase این شهرستان موقت افسر بهداشت گفت.

مقامات بهداشت به دنبال پیدا کردن که آیا “ما با داشتن هر گونه عفونت کروناویروس در جامعه است که ما نیست شناسایی نشده است,” او گفت:. “ما قصد داریم از منفعل به فعال تر پاسخ.”

تعداد زیادی از مردم تست شده توسط سونوما کانتی بهداشت عمومی آزمایشگاه رشد کرده بود به “کم 40s” روز چهارشنبه Mase گفت. سونوما کانتی دارای جمعیت حدود 500.000. شده اند وجود دارد هیچ جدید موارد مثبت coronavirus از شنبه زمانی که شهرستان شروع تست محلی.

مقامات محلی گفت: تست برای coronavirus منتقل شده به بخش آزمایشگاه دور زدن فدرال و ایالتی سایت است که شتاب این روند به چرخش 24 ساعته.

این شهرستان را تایید موارد عفونت کروناویروس درگیر افرادی که در بیمارستان بستری شدند در اواخر فوریه یا اوایل این ماه قبل از تست محلی آغاز شد. همه مسافران در یک جفت از کشتی های کروز زده با کوروناویروس. شهرستان مقامات بهداشت فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی نشان می دهد شرایط بیماران آلوده و یا جایی که آنها در حال درمان.

سه نفر شامل دو شهرستان ساکنان تحت درمان در بخش مراقبت ويژه در ساتر سانتا رزا بیمارستان در منطقه است. یکی از آنها این است که در بحرانی اما با ثبات وضعیت با توجه به یک بیمارستان منبع. سوم یک بیمار که انتقال از پایگاه نیروی هوایی تراویس.

Mase هیئت ناظران معاون سوزان خور و مدیر منطقه سونوما کانتی مدیریت اضطراری کریس Godley برگزار مجازی تاون هال پنج شنبه شب جایی که آنها در جواب پرسش از جامعه در مورد کوروناویروس. در طول تاون هال Mase تاکید کرد که منطقه سونوما کانتی تا به حال نه دیده می شود هر گونه موارد از جامعه انتقال رخ می دهد که هنگامی که یک فرد قرارداد این ویروس حتی اگر آنها نمی, سفر به یک کشور که در آن ویروس در گردش است و یا در تماس با یکی دیگر از مورد تایید شده. اگر بخش تشخیص موارد مانند که پس از آن مقامات را از تغییر مهار برای کاهش, تلاش, او گفت:.

در حالی که این شهرستان توصیه کرده است لغو و یا به تعویق افتادن بزرگ داخل سالن اجتماعات برای افراد 60 ساله یا مسن تر است بسته ارشد هر امکانات زندگی به عمومی یا نهاد هر قانونی مقرر به سازمان لغو بزرگ, حوادث, Mase گفت.

“ما در حال رفتن به این روش با جدیت است که آن را سزاوار اما ما در حال پریدن تفنگ” فرودگاه گرین گفت: در طول سالن شهر. “عمل به احتیاط و با استفاده از عقل سلیم خود را تا زمانی که و اگر ما که سطح اضطراری است.”

Mase گفت جدید تست پروژه را در سه تا چهار تجهیزات پزشکی پراکنده در سراسر شهرستان. امکانات می تواند شامل مراقبت های فوری و مراکز و درمانگاه و بیمارستان بخش اورژانس او گفت:.

“ما تقریبا آن را در محل. امیدوارم ما می توانیم شروع (پنج شنبه) و یا در آخرین جمعه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im